Bir Zamanlar Çukurova'da kriz bitmiyor!! Vahide Perçin'den sonra Uğur Güneş de mi diziye veda ediyor?

Bir Zamanlar Çukurova'da kriz bitmiyor!! Vahide Perçin'den sonra Uğur Güneş diziye veda mı ediyor?

Bir Zamanlar Çukurova cephesinde kriz üstüne kriz yaşanıyor. Gelen iddialara göre Vahide Perçin’in ayrılığı sonrası yeni bir kriz başladı! Bir Zamanlar Çukurova’ya önümüzdeki bölümlerde Uğur Güneş’in de veda edeceği konuşuluyor.

Bir Zamanlar Çukurova setinde krizle bitmek bilmiyor. ATV'nin çok izlenen dizisi Bir Zamanlar Çukurova’da ikinci başrol krizi patlak veredi. Vahide Perçin'in ayrıldığı diziden önümüzdeki bölümlerde bir kişi daha veda etmeye hazırlanıyormuş.

Bir Zamanlar Çukurova'da yaşanan ayrılıklar seyirciyi çok sıktı. Medya gündeminden düşmeyen dizi, oyuncuların diziyi bırakmasıyla yine gündemde! Son olarak Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Vahide Perçin (Hünkar Yaman) öldürülerek ve diziye veda etti.

İddialara göre, bu hafta 71. bölümü yayınlanacak olan diziden 7 bölüm sonra bir oyuncunun daha ayrılacağı hatta kendi isteğiyle rolüne son verileceği konuşuluyor.

Gelen bilgiye göre; Kerem Alışık ile anlaşamayan Uğur Güneş’in diziden ayrılmak istediği ve 77. bölümde çıkacağı söyleniyor.

Dizide kilit bir karakter olan Yılmaz’ı oynayan Uğur Güneş’in diziden ayrılacağı iddiası herkesi şaşırttı, sözleşmesi biten Güneş’in uzun süredir eski sevgilisi Hilal Altınbilek sebebiyle Kerem Alışık’la yaşadığı sıkıntıdan dolayı projeden ayrılmak istediği şeklinde bir iddia var.

UĞUR GÜNEŞ KİMDİR?

Uğur Güneş, 13 Ocak 1987 Ankara doğumlu. Aslen Ankaralı olan Güneş’in bir erkek ve bir kız kardeşi var. Çocukluğu Ankara'da geçen yakışıklı oyuncu lise yıllarında bir arkadaşının sayesinde Ankara Sanat Tiyatrosu ile tanıştı ve oyunculuk dünyasına girdi.

Ankara Üniversitesi Dil Tarih Tiyatro Bölümünden mezun olduktan sonra oyunculuk üzerinde dersler almaya karar verdi. Sonra İstanbul'a yerleşerek 2011 yılında Yeniden Başla adlı dizide Eray karakterini canlandırarak televizyon ekranlarına merhaba dedi. Diriliş Ertuğrul adlı dizide Tuğtekin karakterindeki performansıyla göz dolduran oyuncu, 2017 yılında yayınlanan İsimsizler adlı dizide Kaymakam Fatih karakteri ile oyunculuktaki başarısını ispatladı.

Uğur Güneş, Bir Zamanlar Çukurova dizisinde mert, dürüst ve sözünün eri bir adam olan Yılmaz Akkaya karakterini canlandırıyor.

31 yaşındaki Uğur Güneş 1.81 metre boyunda 75 kilo ve Oğlak burcu.

Bu yazı 05 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.