Uyanış: Büyük Selçuklu 10. bölüm canlı izle

TRT 1

Selçuklu dönemini ekrana taşıyan dizi ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Tarihi gerçekleri, dönemin önemli isimleri izleyici ile buluşturan dizi reytinglerde ilk sıralarda yer almayı başarıyor. Uyanış: Büyük Selçuklu 10. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 30 Kasım 2020 Pazartesi akşamı saat 20:00'de TRT 1'de full, tek parça, kesintisiz ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 10. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Yorgos’un Kutsal Emanetleri Kuvel Kalesi’ne kaçırdığını haber alan Sencer, İlteber’in kervanına karışıp emanetleri kurtarmak için Kuvel’e sızmıştır. Batınilerin ihbarıyla Sencer’in içlerine sızdığını öğrenen Andreas elini çabuk tutup adamlarıyla birlikte Sencer’i kalesinde köşeye sıkıştırmayı başarır. Sencer, Kuvel Kalesi’nden nasıl çıkacak? Yorgos’un ve Batınilerin birbirleriyle çekişmesine sebep olan Kutsal Emanetleri onların elinden nasıl kurtaracak? Kendisini ölümün eşiğine getiren ve Turna’nın ölümcül yara almasına sebep olan Yorgos’tan intikamını almayı başarabilecek mi? Zorlu bir süreç sonunda Kutsal Emanetleri saraya getirmeyi başaracak olan Sencer’i neler bekler?

Öte yandan Seferiye’nin sayıklamaları sonucu Melikşah’ın Başulu’dan bir çocuğu daha olduğuna dair şüpheler edinen Terken, araştırmaları sonucu Başulu’nun mezarına ve sürgün günlerinde saklandığı eve ulaşmış, evde gördüğü beşik Terken’in şüphelerini alevlendirmiştir. Terken peşine düştüğü büyük sırrı öğrenebilecek mi? Nizamülmülk devletin selameti adına sakladığı büyük sırrı Terken’den muhafaza edebilecek mi?

Diğer yandan Elçin, Büyük Selçuklu ile Anadolu obaları arasındaki fitneyi körüklemeye çalışan Kasım’ın casusunu yakalamayı başarır. Elçin, casusu saraya getirir. Saraya gelen Elçin ile Terken arasında neler yaşanacak?

Tüm bunların yanı sıra Hayyam’ın evini yakan oka hacelik işaretini işleyen demirci ustalarını tespit ettirecek olan Nizamülmülk, Hasan Sabbah’ı yakalamak için kıskacı iyice daraltacak. Nizamülmülk, Hasan Sabbah’ı deşifre etmeyi başarabilecek mi? 

TRT 1 TRT 1 Canlı izle

Bu yazı 30 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.