Akrep 24. bölüm canlı izle

Star TV

Başrollerinde; Demet Akbağ, Evrim Alasya, Yusuf Çim ve Çağdaş Onur Öztürk'ün yer aldığı ‘Akrep’, Perşembe akşamları Star TV'de yayınlanmaya devam ediyor. ‘Akrep’in, yapımını 1441 Production adına İrfan Şahin üstlendi. Yönetmen koltuğunda Gökçen Usta otururken, senaryosunu Alphan Dikmen ve Başak Angigün kaleme almakta.

Akrep 24. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 3 Haziran 2021 Perşembe akşamı akşamı saat 20:00'de Star TV'de canlı, full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 24. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Ferda’nın Perihan’dan alıp Ahmet’e içirdiği zehir etkisini göstermeye başlamıştır. Ahmet ölüme yaklaşırken, kimi zaman Ferda’nın Ahmet’e aşkı ağır basar ve onu zehirlemenin kararsızlığını yaşamaktadır. Bir yanda aşık olduğu Ahmet, diğer yanda ölüm döşeğindeki annesinin son isteği Ferda’yı zor durumda bırakacaktır.

Efe iyileşir ancak içi Ahmet’e karşı intikam duygusu ile dolup taşmaktadır. Merve’nin karşı çıkmasına aldırış etmeden Ahmet’in ‘Ferda’ adını verdiği teknesini ateşe verecek. Ahmet ise teknesini yakma cüreti gösteren ismin peşine düşecektir. Artık hayatını yoluna koymaya başlayan Efe, Merve’ye bir teklifte bulunacak.

Annesinin Aras’ın hala Duru’ya aşık olduğunu ifade eden sözleri Ayşem’in içine kurt düşürecek. Ayşem, Aras’ın cüzdanında Duru’nun resmini taşıdığını görünce aşkının karşılıksız olduğunu anlayacaktır. Tam da nikah tarihi alacakları gün Ayşem, Aras’a büyük bir sürpriz yapacak. Aras, Ayşem’le nikah tarihi alacağını düşünürken hiç ummadığı bir şeyle karşılaşacaktır.

 

Star TV Star TV Canlı izle

Bu yazı 03 HAZIRAN 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.