Güz Masalı dizisi canlı izle

Kanal 7

Hayal kırıklığı ve acının hikâyesi ‘Güz Masalı’ her gün 23:20’da Kanal 7 ekranlarında… Diziyi sitemizden canlı olarak izleyebilirsiniz.

Ah Kalbim dizisinin güzel oyuncusu Sriti Jha yepyeni bir diziyle karşımızda. Orijinal adı “Dil se di dua Saubhagyavati Bhava” olan dizi ‘Güz Masalı’ adıyla her gün Kanal 7'de ekrana geliyor.

Zengin, acımasız Viraj ve evlendikten sonra yaşadığı hayal kırıklığı ile baş etmeye çalışan Janvi’nin zorluklarla dolu hikâyesinin anlatıldığı ‘Güz Masalı’ izleyicilere duygu dolu anlar yaşatacak. Büyük bir aşkla başlayan Viraj ve Janvi’nin ilişkisi evlendikleri ilk gün değişir. Viraj, evlenmeden önce Janvi’ye masal gibi bir hayat yaşatacağına dair sözler vermiştir. Janvi’nin borçlar içinde yüzen yoksul ailesi, kızlarına Viraj gibi zengin bir iş adamının talip olmasına ilk önce çok şaşırsa da ilerleyen zamanlarda çok sevinirler. Ancak hiç birinin Janvi’nin evlendikten sonra yaşadığı acılardan haberdar değildir. Viraj, evlendikleri ilk günden itibaren Janvi’yi garip davranışları ile huzursuz edecektir. Gün geçtikçe Viraj’ın gerçek yüzünü görecektir. Viraj Janvi’ye hayatı dar etmeye başlayacak. Janvi’ye olan kıskançlığı Viraj’ı korkunç bir insana dönüştürür. Janvi’yi eve kapatır ve onun haberi olmadan hiçbir şey yapmasına izin vermeyecektir. Janvi’yi eve hapsetmekle kalmayan Viraj, eve kamera taktırarak onun her adımını izleyecektir.

Janvi, yaşadığı işkenceyi annesine anlatmaya çalışsa da bunu yapamaz. Büyük umutlarla başlayan evlilik hayatı Janvi için işkenceli bir hayat dönüşür.Janvi, Viraj’ın elinden kurtulabilmek için hem duygularını hem de gerçek kimliğini kaybedecek ve bambaşka biri olarak hayata tutunmaya çalışacaktır. İlerleyen zamanlarda Janvi’nin hayatına giren Raghav, ona yaşadığı acı günleri unutturmak için her şeyi göze alacaktır.

Diziyi sitemizden kesintisiz ve canlı olarak izleyebilirsiniz.

 

Kanal 7 Kanal 7 Canlı izle

Bu yazı 28 EKIM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.