Kuruluş Osman 53. bölüm canlı izle

Bugüne kadar dünyanın birçok ülkesine satılan ve yayınladığı ülkelerde reytingleri alt üst eden ‘Kuruluş Osman’, TV kanalları ve uluslararası platformlar aracılığıyla birçok farklı coğrafyada milyonlarca seyirciye ulaşarak büyük bir başarıya imzat attı.

‘Kuruluş Osman’, Tunus’un ardından şimdi de Libya ve Pakistan’da yayına girmeye hazırlanmakta. Libya’nın en çok izlenen kanalı Al Ahrar TV’de yayınlanacak dizi, Ramazan ayında ekrana gelmeye hazırlanıyor. ‘Kuruluş Osman’, Pakistan’da ise ülkenin bir numaralı kanalı Geo Entertainment’ta ekrana gelecek.

Libya ve Pakistan ile birlikte toplam 34 ülkede izleyiciyle buluşan ‘Kuruluş Osman’, Youtube’da yayınlanan bölümleriyle de rekor görüntülenme oranlarına ulaşmış durumda.

Kuruluş Osman 53. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 7 Nisan 2021 Çarşamba akşamı saat 20:00'de atv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 53. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Şeyh Edebalı'nın dergahındaki buluşmada obadaki hainle ilgili kanıta ulaşan Osman Bey, derhal amcası Dündar Bey'in peşine düşecek. Umur Bey'e kanıtı kendisinden sakladığı için tepki gösteren Osman Bey, Dündar Bey'in ne pahasına olursa olsun bulunması için Alplerine talimat verecek.

Umur Bey ve Osman Bey arasındaki konuşmasını öğrenen ve deşifre olduğunu anlayan Dündar Bey, çareyi İnegöl Kalesi'ne giderek Nikola'ya sığınmakta bulacak. Dündar Bey'in deşifre olması Papa'nın ajanları Süleyman ve Melik'i de telaşlandıracak. Dündar Bey'in ihanetinin ortaya çıktığını anlayan Hazal Hatun, yardım istediği Süleyman ve Melik'le birlikte yakalanıp obaya getirilecek. Savcı Bey ise Bayhoca'nın ölümünden sorumlu tuttuğu Dündar Bey'in cezasını bizzat kesmek ister..

Bu yazı 07 NISAN 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.