TV8 canlı izle! Survivor canlı izle

TV8

TV8 Canlı izle

TV8 kanalı 1999 yılında MNG Medya Grubu bünyesinde yayın hayatına başlamıştır. 2013 Yılından itibaren de Acun Medya ile devam etmektedir. TV8 yayın formatı 16:9 geniş ekrandır. Tv8 Acun Medya dünyanın her yerinden milyonlarca insanı eğlendiren ve bilgilendiren özgün, birinci sınıf programlar oluşturuyor.

Tv8 Frekans Bilgileri Nedir?

Son zamanlarda popüler yarışma programları ve eğlenceli yapımlarıyla en çok izlenen kanallardan olan Tv8 frekans bilgileri 18 Şubat 2015 tarihinden itibaren TV8 HD, Türksat 4A 12356 H 7100 2/3 frekansından, Turkcell TV+ 27. kanaldan, tivibu 316. kanaldan, D-Smart 28. kanaldan, Digiturk 28. kanaldan, Türksat TKGS 8. kanaldan ve KabloTV 29. kanaldan da izlenebilmektedir.

Tv8 canlı yayın izlemek için web sitesini de kullanabilirsiniz. Yalnızca 1-2 saniye gecikmeli olarak iletilen yayını dışarıda, iş yerinde, seyahatlerinizde kesintisiz bir şekilde izleyebilir böylece hiçbir programı kaçırmazsınız.

Tv8 Acun Medya Nerede?

Tv8 merkez stüdyoları İstanbul’da yer alır. Kemerburgaz Yolu Cendere Mevkii No:29 Sarıyer / İstanbul olarak belirtilen adreste idari işlemler gerçekleştirilir. “Tv8, Beraberiz!” sloganıyla yayın hayatı geçiren kanalın sahibi Acun Ilıcalı. Web sitesinde yer alan Tv8 başvuru kısmından yarışmalara yarışmacı ya da izleyici olarak başvuru yapılabilmektedir. Kariyer bölümünden iş başvuruları alınmaktadır.

Tv8 Programları

Tv8 kanalında yayınlanan ve devam eden programların listesi ve kısa açıklamalarını aşağıda bulabilirsiniz. TV8 programlarını izleyebilmek için uydu cihazınızın kurulum menüsünden frekans ekle diyerek kanal kurulumu yapmalısınız. TV8 frekans bilgilerini girerek kolayca tüm programları izleyebilirsiniz.

Diziler

Doğduğun Ev Kaderindir

Gülseren Budayıcıoğlu tarafından kaleme alınan Camdaki Kız adlı eserden uyarlanan Türk dizisi. İlk bölümü Aralık 2019 tarihinde yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisi TV8 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Kaçırdığınız bölümler için Doğduğun Ev Kaderindir son bölüm izle diyerek web sitesinden izleyebilirsiniz.

Kırmızı Oda

Gülseren Budayıcıoğlu’nun Madalyonun İçi isimli eserinden uyarlanan Kırmızı Oda dizisi TV sekiz ekranlarında yayınlanıyor. Cem Karcı’nın yönetmenliğini üstlendiği dizinin senaryosunu ise Banu Kiremitçi Bozkurt kaleme almıştır. Kaçırdığınız bölümler için Kırmızı Oda izle seçeneğini kullanabilirsiniz.

 

Eğlence

Oynat Bakalım

Sabah kuşağında yayınlanan Oynat Bakalım Programı kısa ve eğlenceli videoların yer aldığı özellikle sosyal medyada paylaşılan komik görüntülerin gösterildiği bir eğlence programıdır.

Magazin

Gel Konuşalım

Magazin konularının yanında güncel ülke gündeminin de konuşulduğu ve farklı yorumların paylaşıldığı bir magazin programıdır. Gel konuşalım izle seçeneği ile eski bölümlerini kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz.

Yarışma

O Ses Türkiye

Birçok ülkede izlenme rekorları kıran The Voice şarkı yarışması programının Türkiye versiyonu olarak yayın hayatına başlamıştır. O Ses Türkiye izle bölümü ile tüm sezonları izleyebilir ve keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Survivor Ünlüler- Gönüllüler

Dominik Cumhuriyeti’nde düzenlenen yarışma programı Survivor Ünlüler Gönüllüler TV8’de yayınlanan ve oldukça popüler olan bir yarışma programıdır. Ayrıca yine TV8 ekranlarında Survivor Panorama yorumcuları tarafından bir önceki programda gerçekleşen olayların kritikleri yapılmaktadır. Survivor sunucuları ise Acun Ilıcalı ve Murat Ceylandır.

Masterchef Türkiye

MasterChef İngiltere yarışmasının Türkiye versiyonu olarak yayımlanmaktadır. Ayrıca 2021’de Acun Ilıcalı’nın kurduğu dijital platform Exxen abonelik kapsamında MasterChef Junior Türkiye programını da izleyebilirsiniz.

Doya Doya Moda

Doya Doya Moda yarışma programı moda ve stil üzerine odaklanan bir yayındır. Doya Doya Moda yarışmacıları her hafta bir kişi değişerek eleme yolu ile jüri tarafından seçilir.

Talk Show

Survivor Panorama

Survivor Ünlüler Gönüllüler 2021 bölümlerinin konuşulduğu ve farklı yorumların tartışıldığı bir Talk Show olarak yayın hayatına devam ediyor.

TV8 TV8 Canlı izle

Bu yazı 14 OCAK 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.