Masumiyet 6. bölüm canlı izle

Fox

Dizi yayınlandığı günden bu yana reytingleri çok iyi. Masumiyet’te Deniz Çakır, Hülya Avşar ve Mehmet Aslantuğ gibi usta isimlerin yanı sıra genç isimler de oyunculukta ki başarısını ortaya koyuyor. Genç oyuncular resmen rüştünü ispatlıyor.

Ela rolünde İlayda Alişan ve İlker Ilgaz rolünde izlediğimiz Serkay Tütüncü oldukça başarılı performanslar sergiliyorlar. Deniz Işın da İrem karakterinde yine oldukça başarılı. İrem karakterinin İlker’dan boşanması sonrasında yaşadığı bunalım da dizinin yeni bölümünde olayların seyrini değiştirecek. Deniz Işın, ayrılığın yakıcı sonuçlarını, duygusallığı yüksek sert sahnelerle sergileyecek ve hayranlık yaratacak.

Masumiyet 6. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 31 Mart 2021 Çarşamba akşamı saat 20:00'de Fox TV'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 6. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Ela’nın hamileliğini hatırlaması üç aile için de sarsıcı olmuştur. İlker, imza attığı vahşeti kabul etmek zorunda kalacaktır, işin adli boyutundan korkan Hale, oğlu için bir kez daha harekete geçer.

Timur’un zaafları Hale’nin en büyük silahı olurken, Bahar ve Timur arasındaki ipler kopacaktır. Kızını nihayet Ilgaz bataklığından çıkarmayı başaran Harun’un hedefi, İrem’i boşanmaya ikna etmek olacaktır. Harun hedefi 12’den vuracak. İrem ve İlker’in şok boşanması, Harun’a rahat bir nefes aldırırken, Bahar’ın en karanlık kabusu yeniden karşısına çıkacaktır.

Boşanmanın acısını kaldıramayan İrem, Ela’yı bir kez daha İlker’le vuracaktır. Yaşadıklarına rağmen, hayatına kaldığı yerden devam etmeye kararlı olan Ela, en ağır darbeyi hiç beklemediği bir yerden alacaktır. Ela, hayatının hiçbir zaman eskisi gibi olmayacağı gerçeğiyle yüzleşirken İlker de adım adım zihnindeki karanlıkla yüzleşmeye başlamıştır.

 

Fox Fox Canlı izle

Bu yazı 31 MART 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.