Benim Adım Melek 64. bölüm canlı izle

TRT 1

Benim Adım Melek dizisi  finale gidiyor.  Yeni bölümde neler olacağı merakla beklenirken, Vildan ile ilgili bir sırrın da ortaya çıkması beklenmekte. 66.bölümde final yapacak dizi.  TRT 1 ekranlarında yayınlanan, etkileyici hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla izleyicilere duygu dolu anlar yaşatan, “Benim Adım Melek” yeni bölümüyle bu akiam ekranda.

Benim Adım Melek 64. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 5 Mayıs 2021 Çarşamba akşamı saat 20:00'de TRT 1'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıy tıklayınız.

Dizinin 64. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Melek babasının Kerem’i ikna etmesini ister ancak Seyitali Kerem’in arkasında duracağını söyleyecek. Bir arada yeni bir hayata başlamak için çocuklarıyla Almanya’dan dönen Melek, Kerem’in gidecek olmasıyla perişan olacak. Defne mektupta yazanlara istinaden Vildan ile Kenan hakkında konuşmaya çalışacaktır.

Ancak sağlamda olduğunu düşündüğü mektup Şirhan konak içinde el değiştirmiştir. Mektup şimdi, kimin elinde? Kenan’ın Vildan’a olan aşkını Şirhanlar öğrenecek midir? Ne Alpay’dan ne de İdris’ten haber olan Funda, Alpay’ın bütün mal varlıklarını elden çıkarmasıyla sokakta kalacaktır.

Öfkeyle Kenan’ın kapısına dayanan Funda, alt katta kendisini öldü sanan Alpay’ın varlığından habersiz yardım isteyecek. Kenan Alpay’a ayrı Funda’ya ayrı oynadığı oyun sonucunda istediği intikamı almaya yakındır. Ortak han sakinlerine verdiği sözü tutacak ve başlarına bela ettiği Alpay’ı yok edecek. Kerem’in Almanya’ya gideceğini öğrenen Kenan, ona mani olmak için kendi canına rağmen planlarını hızlandırmaya karar verecektir.

Karadağ konakta kerem için son akşam yemeği hazırlanırken, Kenan da sabaha karşı yola çıkacağını söylediği Alpay için son yemeğini hazırlar.

TRT 1 TRT 1 Canlı izle

Bu yazı 05 MAYıS 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.