Masumiyet 5. bölüm canlı izle

Fox

Yapımını Gold Film, yapımcılığını Faruk Turgut’un yaptığı, başrollerini Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır, İlayda Alişan, Serkay Tütüncü ve Deniz Işın’ın paylaştığı, dizi “Masumiyet”in bu akşam yayınlanacak bölüm nihayet Ela olay gecesini hatırlamaya başlıyor. Çarşamba akşamlarının yeni fenomen dizisi Maumiyet izleyici tarafından ilgiyle izleniyor. Reytinglerde de Sadakatsiz ile kafa kafaya giden masumiyet zirveyi zorlayacak gibi. Sadakatsiz ve Masumiyet arasında da bir reyting mücadelesi var.

Masumiyet 5. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 24 Mart 2021 Çarşamba akşamı saat 20:00'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 5. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Ela ve İlker’in olay yerinde yaşadıkları yüzleşme, Ela için yapbozun eksik parçalarını yerine koyacaktır. Ela’nın hatırladıklarını kaldırması hiç kolay olmayacak. Bir yandan İrem’in şok intiharıyla, diğer yanda Ela’dan gördüğü tepkiyle köşeye sıkışan İlker bir kez daha annesine sığınacaktır.

Hale, oğlunu kurtarmak için düğmeye basar ve İlker’i yurt dışına kaçırmak için harekete geçecektir. Diğer yanda, Bahar ve Ela’nın zorbalığa karşı verdikleri sınav, İrem’in çektiği video sonrası yaşananlarla bir kez daha alevlenecek. Ela yine hedefteki isim olur. İntiharı sonrasında yaşananlarla birlikte, İrem, Hale’nin ocağına düşer ve yeni bir hamle yapmak zorunda bırakılır.  Kızının, evliliği yüzünden sürüklendiği noktayı hazmedemeyen Harun, Bahar’la sessiz bir iş birliği içine girecek. Bahar da, kızlar arasındaki tehlikeli düşmanlığa rağmen Harun’a güvenir.  Ela’nın kaybettiği bebeğini hatırlaması herkes için işin rengini değiştirirken, Hale’nin kaçış planı anne oğul için ya kurtuluş ya da sonun başlangıcı olacaktır.

Fox Fox Canlı izle

Bu yazı 24 MART 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.