Arıza 12. bölüm canlı izle

Show TV

Arıza dizisi çok iyi bir başlangıç yapmıştı ve dizi aynı şekilde devam ediyor. Show TV'nin iki yapımı Ramo ve Arıza bu sene gerçekten reytinglere damga vurdu. Dizi reytinglerde ilk sıralarda her hafta yerini alıyor. Arıza 12. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 29 Kasım 2020 Pazar akşamı saat 20:00'de Show Tv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 12. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Ali Rıza, Şehmuz'un mallarını neden yaktığını konsorsiyumda açıklayacak. Fuat bu açıklamaya her ne kadar ikna olmuş görünse de işin aslı elbette başkaydı, Rıfkı'ya talimat verecek ve Ali Rıza'yı araştırmasını isteyecek

Halide yeni polikliniğine Nihan'ın adını vererek herkesi çok mutlu edecek. Burak konsorsiyuma rakip olacak yeni bir ortaklığın temellerini atacak, ilk kurban olarak da kendilerine Ali Rıza'yı seçecek. Hasan, Haşmet' ten sürpriz bir şekilde Ali Rıza'nın gizli görevini öğrenecek. Ali Rıza ise Haşmet'in karşısına dikilecek ve Halide'yle birbirlerini sevdiklerini söyleyecek.

 

Show TV Show TV Canlı izle

Bu yazı 29 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.