Ramo 23. bölüm canlı izle

Show TV

Ramo için çember daralıyor mu? Show tv'nin muhteşem dizisi merakla ve ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Adana'da başlayan mücadele, dipten zirveye giden yolculuğuyla Ramo herkesin gönlünde taht kurdu. Ramo 23. bölüm canlı izle sayfasıhda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 4 Aralık 2020 Cuma akşamı saat 20:00'de show tv'de full, tek parça, kesintisiz ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 23. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Ramo, oldukça zor bir durumun içine düşecektir. Mahir’e silah doğrultan Ramo, Mazhar ve Yıldırım tarafından izlendiğini de biliyordur ve buradan kurtulma şansı neredeyse mümkün değildir.

Vasili’nin İstanbul’a gelmesi, Cihangir’in işlerinin daha da büyüyeceği anlamına gelir Cihangir ise kontrolü tamamen ele geçirdiğini düşünürken Mazhar’ın masaya Cihangir’in istemediği adamları oturtması sinirlerin gerilmesine neden olacaktır.
Diğer yandan Ramo’yla ilişkisini düzelten Sibel, savaşın her geçen gün biraz daha büyüdüğünü bilir. Sibel’in tek isteği, bu savaşta Ramo’nun yanında yer almak ve ona yardım etmektir. Ramo ise sevdiklerini bu savaştan uzak tutmaya çalışıyordur ama her savaşta olduğu gibi bu savaşta da büyük kayıplar verecektir.

Show TV Show TV Canlı izle

Bu yazı 04 ARALıK 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.