Kuruluş Osman 41. bölüm canlı izle

Osman Bey'le birlikte artık yeni bir dönem başlar. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Kuruluş Osman 41. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 6 Ocak 2021 Çarşamba akşamı saat 20:00'de atv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 41. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Kayı beyi olarak kılıç kuşanmasının ardından Türk kağanlarının emanetlerini Bamsı Bey'den teslim almak üzere yola çıkan Osman Bey; obada ve uç bölgesinde nizamını kurmak için çalışmaya başlayacaktır. Ancak Flatyos'un kaçışı ve Bala Hatun'un zehirlenmesiyle sarsılır.

Dündar Bey ipin ucundadır!

Flatyos'un kaçışından alp başı görevini verdiği Göktuğ'u sorumlu tutan Osman Bey, Dündar Bey'in Nikola ile gizlice görüştüğünü öğrendiğinde ise çılgına dönecek ve amcasını cezalandıracak. Papa'nın ajanları Bamsı Bey'i tuzağa düşürerek emanetleri ele geçirmek için hamle yaparken, Flatyos'un dönüşüyle güçlenen Nikola ise İstanbul'dan gönderilen yeni birlikler sayesinde Osman Bey'i gafil avlamak üzere plan kurmuştur.

Göktuğ'un cezası ne?

Türk kağanlarının emanetlerini teslim alan Osman Bey'in yeni hedefi ne? Osman Bey, Dündar Bey'i nasıl cezalandırmayı düşünüyor? Osman Bey, Flatyos'un kaçışından sorumlu tuttuğu Göktuğ'a ne ceza verecektir? Bala Hatun'u zehirleyen Targun Hatun'un planı nedir? Flatyos'un geri dönmesiyle Nikola nasıl bir tuzak kuracaktır? Papa'nın ajanları emanetleri ele geçirebilecek midir?

Bu yazı 06 OCAK 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.