Arıza 10. bölüm canlı izle

Show TV

Yayınlandığı günden bu yana izleyiciyi heyecanlandıran Arıza aksiyon, suç ve dram dizileri arasında önde gelenlerden. Dizi İzlyeciciden iyi reaksiyon aldı. Cabir'in Ali Rıza'ya ve ailesine zarar verme isteği ise önümüzdeki bölümlerde bizi bekleyen heyecan ve maceranın habercisi gibi. Arıza 10. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfine varın.

Diziyi, Show TV'de 15 Kasım Pazar akşamı saat 20:00'de full, tek parça, kesintisiz ve reklamsız olarak izlemek istiyorsanız aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

Dizinin 10. bölüm fragmanında neler mi olacak?

Ali Rıza ve Cabir arasındaki savaşın giderek alevlenecek. Bu savaş arasında Mert vurulacaktır. Çıkan çatışmada Burak'ın yardıma gelmesi Ali Rıza'yı şüphelendirirken, Halide'nin verdiği sözün ikili arasındaki ilişkiyi nasıl etkileyeceği merakla bekleniyor. Cabir, Mert'in kaldığı hastaneye baskına giderken A.Rıza'nın düşmana karşı yapacağı hamle ise heyecan yaratacak.

Dizide Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan başrolü paylaşıyorlar.Yeşim Salkım, Dilara Aksüyek, Ali Seçkiner Alıcı, Ahmet Mümtaz Taylan, Murat Daltaban, Ali Rıza Kubilay, Levent Can ise dizide yer alan diğer oyuncular.

Show TV Show TV Canlı izle

Bu yazı 15 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.