Behice yolun sonuna mı geldi! Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı çıktı.

Bir Zamanlar Çukurova 84. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 18 Şubat 2021 Perşembe akşamı saat 20:00'de atv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 84. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Kapıya gelen taksici Hünkar'ın katili olarak gördüğü kadının Behice olduğunu söyleyince, Demir Behice'yi öldürmek için küçük konağa gider! Behice'nin belki de ilk kez, yaptıklarının bedelini ödemeye bu kadar yaklaştığı ve korkudan ödünün patladığı bir an yaşanacak! Ancak Züleyha ve çalışanlar, Behice'yi Demir'in elinden kurtaracak! Artık Adana'da yaşamanın zor olduğunun farkına varan Behice, önce Müjgan ile arasını düzeltmek isteyecek ancak Müjgan bile artık ona inanmamakta. Halasına bir an önce İstanbul'a gitmesinin doğru olacağını söyleyecek.

Behice, tüm olan bitene ve Demir'den korkusuna rağmen, Gaffur'u sıkıştırmaya devam eder. Zaten 5 kuruş parası da olmadığından elinde kalan tek koz, katil olduğunu ilan edeceği tehdidi ile Gaffur'u eve alışveriş yapmaya ve işlerini gördürmeye çalışmaktır. Ancak Saniye bu durumu fark edecek. Evde bir süre dikkatini toplayamayan Saniye, daha sonra duruma el koyacak. Durumu çözmek için de Gaffur'u Demir'in karşısına çıkaracak!

Müjgan ve Fikret'i öpüşürken gören Fekeli, gidişattan hiç memnun olmayacak. Aşkın önünde bir şeyin duramayacağını çok iyi bilen Fekeli, ikisini adeta gözetim altına alacak. Fekeli'nin korkuları Fikret'i de endişelendirip, kararlarını sorgulamasına neden olur ama bir yandan da ateş bacayı sarmıştır çoktan! Müjgan aşkı ile hata yapmama korkusu arasında mücadele ederken, Fikret de aşık olmaması gerektiğine kendini ikna etmeye çalışacak.

Ümit'in oturduğu evde kalan eşyalarını almak üzere kapıya kadar giden Sevda, kapıda Demir'in otomobilini görüp şaşıracak. Ama asıl şaşkınlığını, komşu kadının Hünkar'ın cenaze günü kapıdan çıkan birini gördüğünü anlatması ile yaşayacak.

Sevda öğrendiklerinin şoku ile kapıyı çalmadan geri dönecek. İçeride ise Ümit ve Demir, Demir'in hediyesi için kutlama yapıyor. Artık iki taraf için de durum zorlaşır. Ümit, bir oyunun içinde aşık olmuş, Demir ise Züleyha'dan vazgeçmem derken, kendini yeni bir aşk içindedir. Olaylar şimdi gittikçe daha fazla karışacak.

Tüm şehir, Demir'in Behice'yi öldürmeye kalktığını konuşurken, Züleyha da delil toplamaya devam eder. İstanbullu komiser, Hünkar'ın ulaştığı dosyalara ulaştığında, artık Behice için yolun sonu görünmektedir. Züleyha, elinde dosya ile Behice'nin üzerine yürüyecek ve katil olduğunu bildiğini tüm Adana'ya ilan edecek. Halasına tavır almış olsa da, Müjgan Züleyha'ya karşı durmak için bu fırsatı kaçırmayacak ve iki kadın yine gerilecek.

Bu yazı 18 ŞUBAT 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.