Çukur 124. bölüm canlı izle

Show TV

Çukur finale doğru son sayıyor. Dizide geçen hafta Celasun karakterine hayat veren Kubilay Aka’nın ayrılığı hayranlarını üzdü. Şimdi ise yeni bir ünlü daha diziye veda ediyor. Karaca karakterine hayat veren Ece Yaşar bu akşam diziye veda edecek.

Çukur 124. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfine varın.

Diziyi 12 Nisan 2021 Pazartesi akşamı saat 20:00'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 124. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Yamaç’ın Vartolu’ya rağmen sözünü tutacağını söylüyor. Yamaç'ın ne yapacağı merak konusu. Cumali Koçovalı’nın sürpriz adımı Yamaç’ı şaşırtacak. Vartolu ile aralarındaki ipler kopma noktasına gelecek. Amca’nın Kulkan ile konuştuğunu gören ve gerçek yüzünü fark eden Karaca, büyük bir öfkeyle Amca’dan hesap sormaya kalkar, ikilinin yaşadığı gerilim dolu anlar herkesi şoke edecek.

Yamaç’ın, Amca’nın kurduğu düzeni bitirmek için yaptığı zeka dolu plan Vartolu ve Yamaç’ı bir kez daha karşı karşıya getiriyor. Kararından geri adım atmayan Yamaç’ın aksiyonu nefesleri kesiyor. İçindeki ateşi yeniden bulan Cumali, sürpriz bir hamle ile mahalledeki tüm dengeleri değiştirmeye kararlı. Karaca’nın sürpriz bir ziyaretçi yüzünden kafası karışıyor. Celasun’dan haber alamayan Karaca, peşine düştüğü ipucu sayesinde önemli bir bilgi elde ediniyor. Bu bilgi Amca ve Karaca’yı karşı karşıya getirirken, gerçekleşen yüzleşmenin sonucu herkesi şaşkına çevirecek.

Show TV Show TV Canlı izle

Bu yazı 12 NISAN 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.