At Yarışı Sonuçları günün her saatinde TJK Tv Canlı izle kanalında

TJK

At yarışı sonuçları ülkemizde en çok takip edilen ve aranan yasal bahis oynayanların merak ettiği bir konudur. At yarışı veya diğer adıyla ganyan oynayanların en çok takip ettikleri iki kanal mevcuttur. Bunlardan bir tanesi TJK TV ve diğeri ise Tay TV'dir. Bu iki kanal gün boyunca 6'lı ganyan sonuçlarına, canlı koşulara ve tjk bültenlerine yer vermektedir.

Sitemizde TJK TV canlı izle yayınlarımız ile yotube veya blu tv gibi farklı platformalara ihitiyaç duymadan canlı at yarışlarını izleme imkanına sahip olabilirsiniz. Günün koşusu ve ganyan tüyoları ile bu kanal 24 saat yayın yapmaktadır.

Yarış severlerin vazgeçilmez kanalı olan TJK TV kesintisiz ve donmadan bu sitede sizlerin hizmetine sunulmaktadır. Yurtiçi veye yurtdışı ayrımı yapmadan tjk tv web yayınına her yerden erişme imkanına sahipsiniz.

Ayrıca tjk tv kanalının uydu adresleride sıklıkla aranan konulardan bir tanesi. Televizyondan izlemek isteyen kullanıcılar bu kanalın uydu frekanslarını bulmak için internet üzerinden  aramalar yapmaktadır. Hem canlı yayını hemde tjk tv uydu frekanlarını sizlere kolay bir şekidle sunuyoruz. Frekansları sayfamızın en altında bulabilirsiniz.

At yarışları yarış programını arayan yarış severler bu kanalı takip ederek bu programa ulaşabilirler. Ayrıca tjk.org sitesine giriş yaparak gerekli tüm detayları edinebilirler. At yarışı nasıl oynanır diye sorun kullanıcılarımız ise yine az önce yazdığımız site üzerinden bu bilgilere erişebilirler. 

TJK yeni başlattığı ssitem ile artık internet üzerinden ganyan oynamaya imkan sağlıyor. Bunun için ebayi.tjk.org sitesini ziyaret ederek üye olamanız gerekiyor. Gerekli tüm bilgileri sağladıktan sonra internet ortamında fiziksel bir ganyan baytisine gitmeye gerek kalmadan ganyan oynayabiliyorsunuz.

Gün boyunca İzmir, İstanbul, Ankara, Şanlıufra gibi illerde gerçekleşen at yarışlarını canlı yayınlayan bu platformu ufak bir gecikme ile takip etme imkanına sahipsiniz.

İşte TJK TV uydu frekans bilgileri

Tjk TV Frekans Değerleri:
Uydu: Eutelsat 7C (7.0E)
Frekans: 11678 Mhz
Polarizasyon: Horizontal (Yatay)
Symbol Rate: 30.000 Ms/s
FEC: 5/6
Modulasyon : DVB-S2 QPSK

Uydu: Türksat 3A(42.0E)
Frekans: 11180 Mhz
Polarizasyon: Horizontal
Symbol Rate: 30.000 Ms/s
FEC: 5/6
Modulasyon : DVB-S2 QPSK

Tay TV HD Frekans Değerleri:
Uydu : Türksat 4A
Frekans : 12245 MHz
Polarizasyon : Yatay (Horizontal)
Sembol Oranı : 27500
FEC : 5/6
Modülasyon : DVB-S2 , 8PSK

 

TJK TJK Canlı izle

Bu yazı 01 NISAN 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.