Alev Alev canlı izle

Show TV

Show Tv'de Perşembe akşamları ekrana gelecek olan Alev Alev dizisi senaryosu ve oyuncu kadrosu ile merak uyandırıyor. Dizinin başrollerini; Demet Evgar, Dilan Çiçek Deniz, Zuhal Olcay, Hazar Ergüçlü, Cihangir Ceyhan, Cem Bender ve Berkay Ateş paylaşıyor. Alev Alev'in senaryosu Burcu Görgün Toptaş'a ait. Diziyi sitemizden canlı olarak izleyebilirsiniz.

Alev Alev 'in konusu ne?

Cemre, büyük umutlarla evlendiği ve aşk yaşadığı hayattan küçük kızıyla birlikte kurtulmak için yollar aramaktadır. Rüya, güzel ve büyük ayrıcalık yaşadığı hayatında gerçeğin yıkıcı ve yakıcı yüzüyle hiç karşılaşmamıştır. Çiçek, fedakar dünyasında kendi için küçük bir mutluluk sayfası açmaya çalışırken varlığıyla özdeş güzelliğini, kimliğini yitirmenin eşiğindedir.

Karakterleri ve hikayeleri birbirinden çok farklı bu üç kadının kaderleri bir sarnıçta çıkan yangında kesişecektir. Alevlerin ardından hiç bir şey eskisi gibi olmayacak! Sil baştan giriştikleri mücadelede yolları gerçek aşka ve iyi kötü tüm yanlarıyla gerçek hayata düşecektir. Dışarıdan örnek adam olarak görünen varlıklı, karizmatik, imtiyazlı Çelebi’nin yok edici, kötü eli hepsinin ensesinde olacaktır. Diziyi sitemizden kesintisiz ve canlı olarak izleyebilirsiniz.

Dizinin Fragmanı;

Show TV Show TV Canlı izle

Bu yazı 31 EKIM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.