Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 175. bölüm canlı izle

Dizi reytinglerde ilk 3'e girmeyi başarıyor. İzleyicisi bol bir dizi. Dizi geçtiğimiz hafta dizi setine yapıulan baskınla gündeme gelmişti. Dizi setini basan EDHO fanatiği gençler setteki kadınlara korkulu anlar yaşatmış polis olaya müdahale etmişti. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 175. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 8 Aralık 2020 Salı akşamı saat 20:00'de atv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 175. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Abisi Derman Korkmaz'ın hesabını sormak isteyen Yaman Korkmaz, Hızır Çakırbeyli'nin karşısına dikilerek Alpaslan Çakırbeyli'nin yok edilmesini isteyecek. Hızır Çakırbeyli'nin ikazlarına rağmen, kendi planlarının uygulamaya başlayan Korkmazlar, tansiyonu yükseltir Şahin Ağa'ya yapılandan sonra gözünü karartan Alpaslan ise soluğu masada alacak. Alpaslan'ın hedefindeki kişi Yavuzdur. Amcası İlyas Çakırbeyli'nin lider olduğu masaya yaptığından herkesi zor durumda bırakacak. Daha yeni masanın lideri olan İlyas Çakırbeyli, yeğeni ve masa arasında bir seçim yapmak zorunda kalacak.

Hızır Çakırbeyli'nin kurduğu oyundan habersiz kendi başına hareket eden Alpaslan, teyzesi Ceylan Çakırbeyli'nin de ikazıyla kendini geri çekmeye hazır bekler. Fakat Alpaslan'ın mekanına yapılan son eylem ortalığı yeniden karıştıracaktır.

Bu yazı 08 ARALıK 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.