Çocukluk 7. bölüm canlı izle

Fox

Dizi ilk bölümde izleyici üzerinde pozitif bir etki yarattı. Dizinin aslı adı Kimsesizler'di ancak RTÜK tarafından dizinin ismi değiştirildi. Kimsesiz çocukların aile bulma, hayata tutunma çabaları izleyiciye duygusal anlar yaşatıyor. Dizi şimdilik iyi gidiyor. Umarız bu durum devam eder. Çocukluk 7. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfine varın.

Diziyi 20 Kasım 2020 Cuma akşamı saat 20:00'de Fox TV'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız olarak izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin yeni fragmanını sizin için özetledik;

Ayşegül’le Mahir henüz yaşadıkları anın etkisini üzerlerinden atamadan Mavi’nin ateşlendiği haberiyle yuvaya giderler. Kabakulak geçiren küçük kız ateşin etkisiyle babasının onu bırakmamasını sayıklamaktadır. Kızın haline dayanamayan Mahir, onu bırakamaz ve hastalığın diğer çocuklara da  bulaşmaması için Mavi’ye, Ayşegül’ün evinde bakar. Ayşegül, Mahir ve Mavi, hiç beklemedikleri şekilde küçük sevgi dolu bir aile haline gelirlerken Gülay da kocasından gizli, oğlu olduğu söylenen çocukla bir yolculuğa çıkacaktır. Masum başlayan bu yolculuk, oğlanın beraberinde getirdiği büyük gizem yüzünden başta Gülay ve Mahir olmak üzere, Ayşegül ve Mavi’nin de hayatını alt üst etmek üzeredir.

Dizide Erdal Beşikçioğlu, Beren Gökyıldız ve Burcu Özberk başroldeler.

 

Fox Fox Canlı izle

Bu yazı 20 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.