Aslıhan Doğan Turan ile Arda Turan’dan bebek açıklaması geldi!

Aslıhan Doğan Tutan ve Arda Turan çifti 3. çocuk için doktordan izin bekliyor.

Aslıhan Doğan Turan ile futbolcu Arda Turan, Mart 2018'de evlenmiş ve ilk çocukları oğulları Hamza Arda'yı Ekim 2018'de kucaklarına almışlardı. Aslıhan Doğan Turan ile Arda Turan’ın ikinci çocukları Asil Aslan'ı ise dört ay önce doğmuştu.

Ailesini genişletmek konusunda kararlı olan Aslıhan "Arda ile ilk çıkmaya başladığımızda 5 çocuk istediğimi açıkça söylemişti. Arda gülmüş, 'O zaman çok çalışmam lazım' demişti. Henüz yeni doğum yaptım. Ama hiç ara vermeyi düşünmüyoruz" açıklamasında bulundu. Aslıhan Doğan Turan üçüncü çocuk için doktorundan onay bekliyor.

Geçtiğimiz haziran ayında ikinci bebeği Asil Aslan'ı kucağına alan Aslıhan Doğan Turan ve Arda Turan üçüncü çocuk için doktorundan onay bekliyorlar. Her fırsatta kalabalık aileleri sevdiğini söyleyen Turan, beş çocuk istiyormuş.

Her fırsatta kalabalık aileleri sevdiğini, 5 çocuk istediğini söyleyen Aslıhan Doğan Turan 3'üncü bebeğine hamile kalmak için doktorundan izin çıkmasını beklediğini söyledi.Asil Aslan'ı sezaryenle dünyaya getiren Aslıhan Doğan Turan'ın bu kez gönlünden bir kız geçiyormuş. Aslıhan Turan, "Her iki hamileliğimde de 9 kilo aldım. 2 ayda verdim. Haftanın 5 günü spor yapıyor, sebze ve protein ağırlıklı beslenmekteyim." dedi. 2 çocuk daha kucağına almak istediğini söyleyen Aslıhan Doğan Turan, "Üçüncü bebek için fazla beklemeyeceğiz. Hedefimiz 4" dedi.

Bu yazı 28 EKIM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.