Maria İle Mustafa 14. bölüm canlı izle

Kavuşamayan aşıklar.. Benzeri olan binlercesini izledik.. Bu da diğerlerinden çok farklı değil ancak bu dizilerinde bir alıcı var elbet. Diziyi izleyenler, takip edenleri bu hafta yine heyecanlı sahneler bekliyor. Maria İle Mustafa 14. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziy 6 Aralık 2020 Pazar akşamı saat 20:00'de atv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 14. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Mustafa ve Maria'nın düğününde bomba patlamış, en mutlu günleri kana bulanmıştı. Herkesi alt üst edecek bu patlama nelere mal olacak? Düğünü kana bulayan Galip, Mustafa'dan kurtulup, Eda'ya kavuşacağını düşünürken Eda'nın intiharıyla darmadağın olacaktır. Galip bu işin içinden sıyrılabilecek mi? Mustafa ve Maria, yaralarını sarmaya çalışırlarken hayatlarına gizemli bir kişi girecek. Bu gizemli kişi Candemir ailesini nasıl bir açmaza sürükleyecek? Patlamadan etkilenen yalnızca Maria ve Mustafa değildi. Rüzgar ve Nisan'ın ilişkileri de patlamanın ardından alt üst olacak. İki âşık yaralarını sarabilecekler mi? Kudret'in gençliğinde yaptığı bir hata tüm Candemir ailesini darmadağın mı edecek?. Candemir ailesi, adım adım kendilerine yaklaşmakta olan tehlikeyi bertaraf edebilecekler mi?

Bu yazı 06 ARALıK 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.