Çocukluk 8. bölüm canlı izle

Fox

Başrollerinde Erdal Beşikçioğlu ve Burcu Özberk'in oynadığı dizi reytinglerde orta seviyelerde tutunmaya çalışıyor. Tabi dizinin yayınlandığı gün karşısında öyle diziler var ki, rüştünü ispat etmiş. Yeni bir dizi olarak da Çocukluk dizisi diğer diziler karşısında tutunmaya çalışıyor. Dizi her şeye rağmen bir izleyici kitlesi oluşturdu. Çocukluk 8. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 27 Kasım 2020 Cuma akşamı saat 20:00'de Fox TV'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız olarak izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 8. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Mahir ve Gülay’ın sekiz yılın ardından oğullarına kavuşmalarıyla başlayan tatlı rüya, çocuğun onu büyüten annesiyle yaptıkları gizli planın açığa çıkmasıyla kabusa dönecek. Sekiz yılın yaraları henüz sarılmamışken oğulları için girdikleri bu yeni mücadele, Mahir’i çok geçmeden ciddi bir yol ayrımına getirecek. Oğlunun babası olabilmek için seçtiği yolun, Mavi’nin masum hayallerini darmadağın ettiğinden ve küçük kızı hayatının yanlışına sürüklediğinden ise henüz farkında değildir.


 

Fox Fox Canlı izle

Bu yazı 27 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.