Çatı Katı Aşk dizisi oyuncusu Nilay Deniz boşanıyor...

Dizi setinde başlayan aşk bitti mi? Çatı Katı Aşk'ın güzel oyuncusu Nilay Deniz boşanıyor mu?

Çatı Katı Aşk dizisi ile ekranlarda boy gösteren genç oyuncu Nilay Deniz boşanıyor. Nilay Deniz ile görüntü yönetmeni Erçin Karabulut dizi setinde başlayan aşklarını evlilikle taçlandırmışlardı. Oyuncu Nilay Deniz 3 yıllık evliliğini bitirme kararı aldığı duyuldu. Fikir ayrılığı yaşayan Nilay Deniz ile eşi Erçin Karabulut'un evlerini ayırmışlar. İşte Çatı Katı Aşk oyuncusu Nilay Deniz'in boşanma haberinin detayları...

Son olarak Çatı Katı Aşk dizisi ile ekranlarda boy gösteren genç oyuncu Nilay Deniz boşanma kararı aldığı ortaya çıktı. Oyuncu Nilay Deniz 3 yıllık evliliğini bitirme kararı almış. Fikir ayrılığı yaşayan Nilay Deniz ile eşi Erçin Karabulut'un evlerini ayırdıkları söyleniyor. Eşinin soyadını ve beraber mutlu günlerde çektikleri video ve fotoğrafları sosyal medya hesabından silen Nilay Deniz boşanmanın ardından hayatına yeni bir sayfa açmaya hazır gibi görünüyor.

Nilay Deniz kimdir?

Nilay Deniz, 3 Mayıs 1993 tarihinde Aydın'da dünyaya geldi. Tam adı Kıymet Nilay Deniz. Aslen Aydın'lı. Babası da oyuncu olan Nilay Deniz, annesinin isteği ile oyuncu olmuş.

Oyunculuk eğitimi alan Nilay Deniz, Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşadı, ardından Ah Neriman, Güneşi Beklerken, 20 Dakika, Mor Menekşeler, Hayata Beş Kala, Aşk Yeniden, Dayan Yüreğim ve Ateşböceği dizilerinde rol aldı.

Şu sıralar Çatı Katı Aşk dizisinde Yasemin karakterini canlandıran Nilay Deniz, 2017 yılında Görüntü Yönetmeni Erçin Karabulut ile evlenmişti. Oyuncu 1.72 boyunda ve Boğa burcudur.

Bu yazı 02 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.