Hazar Ergüçlü aldatıldı mı? Ünlü oyuncu ne açıklama yaptı?

Hazar Ergüçlü ihanet iddialarını yalanladı!! Sevgilisini akladı!

Geçtiğimiz günlerde ünlü yönetmen Onur Ünlü, Cihangir'de bir kadınla samimi olarak görülmüştü. İhanet iddiaları magazin gündemine bomba gibi düşünce, Hazar Ergüçlü'den açıklama gecikmedi.
Hazar Ergüçlü ve Onur Ünlü, önceki akşam Cihangir’deki bir mekanda Melisa Şenolsun-Umut Evirgen çiftiyle birlikteydi. Çıkışta Ergüçlü’ye ihanet dedikoduları sorulunca, Ergüçlü açıklama yaptı!!

Onur Ünlü geçtiğimiz günlerde Cihangir’de genç bir kadınla sarmaş dolaş sohbet ederken kameralara yakalanmıştı. O görüntüleri izlediğini söyleyen genç oyuncu, “Cihangir’in ortasında sanmıyorum ki beni aldatsın. O kadar aptalsa ben kendimden şüphe etmeliyim” şeklinde bir açıklamada bulundu.

“Tokatlayayım da kendine gel”

Birlikte görüntülendiği kişinin Onur Ünlü’nün öğrencisi ve arkadaşı olduğunu söyleyen Hazar Ergüçlü, o kadının “Tokatlayayım da kendine gel” diyerek ünlü yönetmene tokat atması için “Şaka yapmış, bu tür şakalar yapılabilir” yanıtını verdi..

“2020’de bunları konuşmayalım''

Kadının Ünlü’ye gül vermesi için “Olabilir, tabii ki gül verebilir. Bana göre bir yanlışlık yok” dedi. Hazar Ergüçlü, ihanet sorularına tepki göstererek; “2020’de bunları konuşmayalım. Benim bir tepkim olmadı. Affettirme gibi bir durum da olmadı.” diyerek uzaklaştı..

Bu yazı 09 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.