Masumlar Apartmanı 29. bölüm canlı izle

TRT 1

Gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan Masumlar Apartmanı, çarpıcı öyküsüyle dikkat çekiyor. Dizinin hayranları her geçen gün artıypr. Oyunculuk performansları ise muhteşem.. Dizinin yeni bölümünü izleyenleri iple çekiyor..

Masumlar Apartmanı 29. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 13 Nisan 2021 Salı akşamı saat 20:00'de TRT 1'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 29. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Neriman’ın kaçma teşebbüsü başta Han olmak üzere herkesi şok eder. Safiye tam bir kriz halinde evde terör estirir. Evde durumlar iyice gerilmiştir. İnci’nin Neriman hakkında öğrendiği bir gerçek, olayların seyrini değiştirir ve Han duruma müdahale etmek durumunda kalır. Neriman, her şeyden vazgeçmiş, hayatla bağlarını koparmıştır. Ege ise hem Neriman’ı hayal kırıklığına uğratmanın hem de ona ulaşamamanın sıkıntısıyla çaresizce çırpınmaktadır.

Gülben’in yaşadığı soruna çözüm arayışına giren İnci, ona yardım etmek için bazı adımlar atacak. Ancak her zamanki gibi Safiye’yle karşı karşıya gelecek. Yağmur’un hastalarından biriyle yaşadığı karşılaşma, Han’ın canını sıkacaktır. Esra ise Esat’a ulaşamadığı için başına bir şey gelmiş olma ihtimalini düşünmeye başlayacak. Kafasındaki şüphe son derece korkutucudur ancak gerçeğe ulaşmak için bu korkunun onu durdurmasına izin vermeyecektir.

 

TRT 1 TRT 1 Canlı izle

Bu yazı 13 NISAN 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.