Doğduğun Ev Kaderindir 19. bölüm canlı izle

TV8

TV8'de ekrana gelen ve gerçek bir hayat hikayesinden kaleme alınan dizi Doğduğun Ev Kaderindir bu akşam 19. bölümü ile ekrana geliyor. Dizi Zeynep'in hayatını anlatıyor. Tüm hayatı mücadelelerle geçecek olan bir kadın.. Bugüne kadar hep başkaları için yaşamış bir kadın.. Şimdi ayakları üstünde duran güçlü bir kadın Zeynep.. Diziyi sitemizden canlı olarak izleyebilirsiniz.

Doğduğun Ev Kaderindir 19. bölümde neler olacak?

Boşanma sonrası Zeynep ve Mehdi kendi hayatlarına savrulacaklardır. Zeynep yeni evinde kendi dünyasını inşa etmeye çalışırken Mehdi de yeni işini kurma heyecanına tutunacak. Ne var ki hayat onları karşı karşıya getirmeye ve yaralarını kanatmaya devam edecek..

Barış’tan gelen güzel haber Zeynep’in umutlarını yeşertir ve Nermin’in davasında yer alabilmek için harekete geçer. Nermin ise Barış’ın kısa sürede elde ettiği bu başarı için ona bir davette bulunacaktır.

Mehdi’nin hayatına hızlı bir giriş yapan Nazlı işle ilgili ona destek olurken bir taraftan da Mehdi’nin çekimine girecek. Boşanmanın sancılarını yaşayan Mehdi’ye doğru cesur adımlar atmaktan da çekinmeyecek..

Cemile ve Nuh’un evlilik hazırlığındaki tatlı telaşları Müjgan’ın aralarındaki ilişkiyi öğrenmesiyle kabusa döner.. İki kardeş hayatlarının en büyük çatışmasına doğru adım atar. Cemile’nin yardımına koşan ise yine Zeynep olacak. Ancak bu yardım Zeynep ve Mehdi’yi yeni bir krizin eşiğine getirecek. Diziyi sitemizden kesintisiz ve canlı olarak izleyebilirsiniz.

Doğduğun Ev Kaderindir 19. bölüm fragmanı izle

 

TV8 TV8 Canlı izle

Bu yazı 11 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.