Doğduğun Ev Kaderindir 26. bölüm canlı izle

TV8

Dizinin son dönemlerde reytinglerinin düşmüş olması, dizinin fnal yapacağı söylentilerini güçlnediriyor. Yapımcıdan henüz bu yönde bir açıklama yok. Önümüzdeki günlerde bakalım neler olacak. Doğduğun Ev Kaderindir 26. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 30 Aralık 2020 Çarşamba akşamı saat 20:00'de tv8'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 26. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Zeynep, Mehdi ile yaşadıklarından sonra normal hayata dönmekte zorlanmaktadır. Üzerinde hala yaşadığı travmanın etkileri sürmektedir. Ailesinden ve Barış’tan gördüğü destekle iyileşmeye çalışan Zeynep kalbinde de farklı kıpırtılar hissetmeye başlar ama bunları kabullenemez.

Bebeğinin gelişiyle cezaevinde geçirdiği zaman Mehdi’ye çok ağır gelecek. Bir yandan da aklı hala Zeynep’le meşguldur. Ona içindekileri anlatmanın bir yolunu bulmak istemektedir. Cemile ise Mehdi’nin karşısına bambaşka bir teklifle çıkar.

Savaş hem Zeynep hem de ailesiyle yakınlaşacak ve bu sıcak ortamı çok sevecek. Barış’ın aklından ve kalbinden geçenleri okumakta zorlandığı için de Zeynep’i korumak adına Barış’a tavır almaya başlayacak. Barış da karmakarışık bir durumdadır ve Zeynep’e karşı nasıl davranacağı konusunda net değildir.

TV8 TV8 Canlı izle

Bu yazı 30 ARALıK 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.