Maraşlı 21. bölüm canlı izle

ATV

Maraşlı 12 Temmuz’da 26. bölümü ile final yapacak. Burak Deniz’in italya’da çekimleri yapılacak olan Cahil Periler dizisine göre programı ortaya çıktı ve Maraşlı dizisinin de final tarihi böylece netlik kazandı. Dizinin bu akşam 21. bölümü ekranda olacak.

Maraşlı 21. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 7 Haziran 2021 Pazartesi akşamı saat 20:00'de atv'de canlı, full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 21. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Maraşlı ve Savaş’ın adamları arasında büyük bir çatışma çıkacak. Mahur, Necati ile sığındıkları yerde Savcı Tolga ile görüşecek.

Olay yerine polisler ve Savcı gelcek. Tolga, Maraşlı’nın, Mahur’un yanında olmasından rahatsız olacak. Maraşlı’ya, Mehmet İnce’yi soraacak.

Bu sırada Necati de ortadan kaybolur. Mahur, büyük bir korkuyla Necati’yi aramaya başlayacak. Maraşlı herkesin peşinde olduğu Mehmet İnce için bir plan yaptı mı? Akıl sağılığı yerinde olmayan Necati neden ortadan kayboldu?

Necati hala yaşadığı için Savaş iyice geriler Hurdacı, Maraşlı’nın Necati’yi kurtardığını öğrenince öfkelenecek. Hurdacı’nın yeni adımı ne olacak?

Mehmet İnce ile ilgili bilgi almanın peşine düşen Savcı, Hilal’e ulaşacak. Hilal gizli bilgileri paylaşamayacağını bildirse de Savcı Tolga bu bilgilere ulaşmak için durmayacak.

Savcı ‘Yüksek Kurumlara başvurarak alacağını düşünür. Maraşlı çok gerilir. Savcı, Mehmet İnce’nin Maraşlı olduğunu öğrenecek mi? Maraşlı, gerçekleri Mahur’a anlatacak mı?

ATV ATV Canlı izle

Bu yazı 07 HAZIRAN 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.