Mucize Doktor final bölüm canlı izle

Fox

Mucize Doktor dizisi bu akşam final bölümü ile ekrana gelecek. Ali Vefa karakterinde büyük başarı kazanan Taner Ölmez’in artık devam edecek gücü bulamaması sonucunda Mucize Doktoriçin final kararı alındı.

Mucize Doktor imkansız görünen şeylerin aslında nasıl imkanlı hale gelebileceğinin bir örneğini ekrana taşıdı. Otizimli bir cerrah olan Ali Vefa'nın yaşadıklarına şahit olduk.

Ali Vefa’nın final bölümü fragmanına yansıyan şu sözleri tam da dizinin özeti: “Otizimliyim, cerrahım, kocayım, babayım, insanım. Benim adım Ali Vefa… Hep inanarak yaşadım.”

Mucize Doktor dizisi tam da ismine yakışır şeklide bir mucizenin nasıl gerçekleşebileceğini anlatması bakamından çok etkili bir yapımdı. İlk sezonunda reyting rekorları kıran dizi, ikinci sezonda ciddi reyting düşüşleri yaşamuş olsa da akıllarda hep başarıları ve işlediği takdire şayan konusu ile anılacak.

Mucize Doktor final bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 27 Mayıs 2021 Perşembe akşamı saat 20:00'de Fox tv'de canlı, full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin final bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Yola çıktığından beri hayalini kurduğu hemen her şeyi elde eden Ali’nin önünde şimdi son bir engel vardır; o da baba olmak.

Ali ve Nazlı bu dev kararla bocalarken Ali çocukluk zorbalarından birini yıllar sonra karşısında bulacaktır. Ali yeni hayatına başlamadan önce abisinin kaybı ve geçmişiyle son kez yüzleşmek zorunda kalacak. Ama bu imkansıza yakın bir görev!

Ali sonunda yapabileceklerinin sınırına mı geldi? Yoksa bu hayatta her şey mümkün mü?

Fox Fox Canlı izle

Bu yazı 27 MAYıS 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.