Bir Zamanlar Çukurova 71. bölüm canlı izle

Atv'nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova 71. bölümü ile ekrana geliyor. Geçtiğimiz bölümde Behice'nin Hünkar Yaman'ı bıçaklaması herkesi çok üzmüş ve Hünkar Yaman ölecek mi sorularını akla getirmişti. Hünkar Yaman'ı canlandıran Vahide Perçin bu bölüm ile diziye veda ediyor. Hünkar Yaman ölüyor. Çukurova yetim kalıyor.. Diziyi sitemizden canlı olarak izleyebilirsiniz.

Bir Zamanlar Çukurova 71. bölümde neler olacak?

Hünkar'ın Behice'yle hesaplaşması bıçak darbeleriyle sona erer.. Behice Hünkar'ı çalıların arasına sürükler ve oradan uzaklaşır. Çiftlikte her şey normal seyrindedir. Saniye, Gülten ve Züleyha bahçede çocukları oynatırken Adnan yine küçük konağa kaçacaktır. Yılmaz ve Züleyha bu şekilde bir kez daha karşılaşıp konuşacaklardır. Henüz şehri de onların hayatını da alt üst edecek olaydan kimsenin haberi yoktur.

GAFFUR NEREDE?

Jandarma tarafından arandığını öğrenen Gaffur kaçıp Huğlara saklanmıştır. Hatip Ağa'yı öldürmek suçundan arandığını düşünür. Oysa olay hiç de öyle değildir..

BEHİCE NE YAPACAK??

Hiçbir şey olmamış gibi şehir kulübünde dedikoduya başlayan Behice'nin gündeminde, gazetelerin manşetlerindeki "Bu çocuğun babası kim?" konusu vardır elbette. Bu konuyu, kendi cephesinden ballandırda ballandıra anlatmaya başlar. Ve Demir konuşmalara şahit olur! Hünkar'ın orada bulunmamasını ise şaşkınlıkla karşılar..Behice'ye ağzının payını verip sinir içinde şirkete geldir. Demir, Sevda'nın zarfı geri yolladığını ve Hünkar'ın konuya dahil olduğunu öğrenir ve çok sinirlenir.

Demir hesap sormak için sinirle eve gider. Eve geldiğinde kendisine yazılan mektubu bulur. Ve acı haber gelir...

ÇUKUROVA YETİM KALDI!!

Acı haber, Demir'i küçük bir çocuk gibi, çocukken saklandığı ağaç gölgesinde gözyaşlarına boğacaktır! Konaktaki herkes onun gibi Hünkarlarını, analarını kaybetmenin hüznünü yaşar. Züleyha da yaşanan onca şeyden sonra, 'annelik duygusunda' buluşup birleştiği 'annesi'ni kaybetmenin üzüntüsü ile kahrolur.

FEKELİ VE HAMİNNE İZLEYİCİYİ GÖZ YAŞLARINA BOĞACAK!!!

Haminne'nin gözyaşları yürekleri dağlayacak. 40 yıllık aşkına bir kez daha kavuşamadan, bu kez umudu bile kalmadan ayrılan Fekeli'nin acısı sanki herkesin acısını bir kat daha arttıracak! Tüm husumetleri sona erdirmiş görünen acı haber, gözyaşları ve hıçkırıklar eşliğinde dalga dalga tüm Çukurova'ya yayılacaktır. Kaderini değiştirdiği herkes, şimdi Hünkar'ın kaderini değiştiren katilin peşine düşmeye yeminlidir.

Bir Zamanlar Çukurova 71. bölüm fragmanı izle

Bu yazı 05 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.