Maria ile Mustafa 11. bölüm canlı izle

Kolombiya'dan Türkiye'ye gelen Maria ile Ürgüp'ün tanınmış ailesinin veliahtı Mustafa'nın aşkını anlatan dizi çok uzun soluklu olmayacak gibi. Dizi beğenildi mi beğenilmedi mi çok net değil gibi. Diziden beklenen reaksiyonun alınmadığı kulislerden gelen haber.. Maria ile Mustafa 11. bölüm canlı izle sayfamızdan diziyi keyifle izleyin. İyi seyirler.

Diziyi, ATV'de 15 Kasım Pazar akşamı saat 20:00'de kesintisiz, tek parça, full ve reklamsız olarak izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 11. bölüm fragmanını sizin için özetledik;

Eda'nın yıllar sonra ortaya çıkması Maria ile Mustafa'nın arasının açılmasına sebep olacak. Mustafa bir yandan Eda'yı Galip'ten kurtarmaya çalışırken bir yandan da Maria'ya kendini ifade etmeye çalışacak. İkilinin arası düzelme yoluna girerken Gonca ve Galip'in kurduğu tuzak çok daha büyük bir krize neden olur. Nisan ve Rüzgar'ın birlikte kaçtıklarını anlayan Zeyno, durumu Kudret'e söyleyecek. Kudret ikisini yakalayacağı sırada Rüzgar ve Nisan'ın aldıkları büyük karar, herkesi şok edecek. Nadire, Maria'nın Mustafa'ya olan aşkını da gördükten sonra Nihat'la ilgili bir karar alacak. Nihat ise kendisiyle ilgili yıllar önce gömdüğü bir gerçekle tekrar yüz yüze kalacaktır. Bu gerçek Nadire ve Nihat ilişkisini nasıl etkiler? İclal, Çiçek'le yüzleşmeye gittiğinde hiç beklemediği bir olay meydana gelecek. Şahin'in de oraya gelmesiyle işler iyice karışacak ve Çiçek'in aldığı karar konakta büyük yankı uyandıracak.

Dizinin başrollerinde Hilmi Cem İntepe ve Jessica May yer alıyor. Tamer Levent, Rahmi Dilligil, Alpay Atalan, Ezgi Çelik, Haki Biçici ve Mustafa Açılan ise kadrodaki diğer oyuncular.

Bu yazı 15 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.