Ramo 21. bölüm canlı izle

Show TV

Yayınlandığı gün zirveyi zorlayan dizi geniş bir izleyici kitlesine sahip. Aksiyon ve maceranın hat safhada olduğu dizi bu hafta da izleyiciyi ekrana kitleyecek. Ramo 21. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 20 Kasım 2020 Cuma akşamı saat 20:00'de Show Tv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız olarak izldemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 21. bölüm fragmanını sizin için özetledik;

Ramo, bir yandan canını kurtarmaya çalışacak bir yandan da ailesini ve abisi Hasan’ı kurtarmaya çalışacaktır.

Ramo, bütün ailesinin öldürüldüğünü zanneder ve hiç bilmediği bir yerde gözünü açar. Karşısına çıkan adamlar ise Ramo’dan ailesi karşılığında hiç beklemediği bir şey isteyeceklerdir; birini öldürmesini.. Ramo kiralık katil değildir olmayada niyeti yoktur elbette.

Diğer yandan Cihangir ve adamları Ramo’nun peşine düşerler. Ramo, bir yandan canını kurtarmaya çalışırken bir yandan da ailesini ve abisi Hasan’ı kurtarmaya çalışmaktadır. Hiç beklemediği bir anda Sibel de ailesini ve Hasan’ı kurtarmak isteyen Ramo’ya açıktan yardım etmeye başlayacaktır.

Murat YIldırım ve Esra Bilgiç'in başrolleri paylaştığı dizide Olgun Şimşek, İlker Aksum, Yiğit Özşener ve İdil Fırat gibi başarılı oyuncular da yer almakta.

Show TV Show TV Canlı izle

Bu yazı 20 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.