Kuruluş Osman 34. bölüm canlı izle

400 çadırlık bir oba'dan, imparatorluğa uzanan zorlu ve mübarek bir yolun hikayesi..Osmanlı'nın kuruluşu ve dönemin önde gelen padişahlarının, alimlerinin, zatlarının ekrana geldiği dizi büyük bir ilgiyle izleniyor. Dizinin prodüksiyonu için çok para harcandı ve gerçekten kaliteli aksiyon sahneleri görüyoruz. Kuruluş Osman 34. bölüm canlı izle sayfamızda diziyi izlemenin tadını çıkarın.

Diziyi 18 Kasım Çarşamba günü akşam saat 20:00'de ATV'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız olarak izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

Dizinin 34. bölüm fragmanında neler olacak?

Kulucahisar'a İstanbul'dan destek birliklerin geldiği haber alan Osman Bey, bir Türk beyinin kızı olan Targun Hatun'un da Bizans tarafından kaçırıldığını öğrenecek. Osman Bey, Targun Hatun'u kurtarıp Kulucahisar Kalesi'ni geri almanın yollarını arar ve bu sırada, Nikola ise Söğüt'e yapacağı saldırıyı planlar. Savcı Bey, Geyhatu'nun beyberbeyi ilan ettiği Yavlak Arslan'ın toyuna katılmak üzere obadan ayrılacak. Ertuğrul'un Bey'in sağlık durumu ise kötüye gider.Toya davet edilmeyen Osman Bey, Söğüt'e giderek Yavlak Arslan ve Savcı Bey'in karşısına dikilecek ve beylik hedefini açıklayacak. Osman Bey'in beylik hedefini açıklamasıyla diğer beylerden nasıl tepki gelecek? Osman Bey, Kulucahisar Kalesi'ni geri alacak mı? Targun Hatun'un obaya gelişi dengeleri nasıl değiştirir mi? Ertuğrul Bey, sağlığına kavuşacak mı? Osman Bey'in, Beylik kararı obada nasıl karşılanır?

Dizide Burak Özçivit başrolde. Kendisine, Nurettin Sönmez, Ragıp Savaş, Emre Basalak, Özge Törer gibi oyuncular eşlik ediyor.

Bu yazı 18 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.