Kağıt Ev 6. bölüm canlı izle

Star TV

Hikaye ve oyunculuk performansları izleyiciden tam not alsa da dizi birçok konuda fazlasıyla eleştirilimekte. Erdal Beşikçioğlu, Nur Fettahoğlu ve Tuvana Türkay’ın başrollerinde yer aldığı dizinin reytinglerinin de kötü gittiği bir gerçek! 

Dizide Hint dizilerini aratmayacak derecede uzun bakışmalar, uzayan müzikli sahneler izleyiciyi deli ediyor. Yani bir olay gelişecek gelişemiyor ağda gibi uzuyorda uzuyor..

Umarım izleyicide rahatsızlık yaratan bu durum dikkate alınır ve bir son bulur. Dizi ise konusu ve gidişatı ile izleyici de merak da uyandırıyor ki sanırım dizi asıl şimdi başlıyor!

Kağıt Ev 6. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 24 Mayıs 2021 Pazartesi akşamı saat 20:00'de star tv'de canlı, full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 6. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Cemre’nin, sevgilisi İnci’yi öldürdüğünü; anne ve babasının da cinayeti örtbas ederek günlerdir kendisine yalan söylediklerini öğrenen Mert Fırtına, hayatının en zor ve en acı günlerini yaşıyor. Hayatta rol model aldığı babasının, çok sevdiği annesinin ve küçük kız kardeşinin onun yanı başında bir vahşete ortak olduklarını öğrenmenin hayal kırıklığı ve şokuyla ne yapacağını bilemeyen Mert’in planı ailesinden intikam almaktır.

Oğullarını kurtarmak için Cihan ve Aylin ise birlikte hareket edecekler. Artık hayatlarında yepyeni bir dönem başlayacaktır. Bu zorlu dönem Fırtına ailesi için yeni bir sınavdır.

Fırtına ailesinde sular durulmazken, Gülsüm’lerin evinde İnci’siz bir hayat başlamıştır. Halil ve Gülsüm’ün oğullarından istekleri, Çetin’in hiç ummadığı bir çıkmaza girmesine neden olur.

İnci cinayetinin peşini bırakmayan televizyon yapımcısı Azra’nın yeni hamleleri ne? Bülent cinayetle ilgili hangi ipuçlarını buluyor? 

Star TV Star TV Canlı izle

Bu yazı 24 MAYıS 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.