Masumlar Apartmanı 10. bölüm canlı izle

TRT 1

Son dönemde gerçek hayat hikayelerinden yola çıkılarak yapılan diziler ilgiyle izleniyor. Hep başkalarının hayatını merak edişimizden midir bilmem ama gerçek yaşam hikayeleri dizi olunca izlemelere doyamıyoruz. Herkes evde biraz Safiye, biraz Gülben belki.. Dizide gerçekler yavaş yavaş aydınlanıyor gibi.. Masumlar Apartmanı 10. bölüm canlı izle sayfamızdan diziyi izlemenin keyfine varın.

Diziyi 17 Kasım 2020 Salı akşamı saat 20:00'de TRT 1'de, full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklamayı unutmayın.

Dizinin 10. bölüm fragmanını sizin için izledik; Fragmanda neler mi oluyor?

Han büyük bir risk alarak İnci’ye çöp daireyi gösteriyor. İnci’nin güvenini kazanmak için yaptığı bu hareket Safiye ve Gülben’i derinden etkileyecektir. Gülben sonunda Safiye’ye isyan bayrağını çekiyor. Safiye, Han ve Gülben tarafından sevmeyi bilmemekle suçlanır ancak gerçek çok farklıdır. Yıllardır sır gibi sakladığı gönül yarası yalnız kaldığı an Safiye’yi vurur. Yine böyle bir gecede beklenmedik biri yardımına yetişecektir. Ege ve Neriman’ın arkadaşlığı her geçen gün ilerler. Neriman Ege’ye dersleri, Ege de Neriman’a hayattan zevk almayı öğretir. Esat’ın Gülben’i kırmamak için yaptığı hamle, Gülben tarafından yanlış yorumlanır ve ona herkesi şoke edecek bir şey yaptırır. Geçmişten çıkıp gelen biri Safiye’yi alt üst eder...

Dizinin başrollerinde Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola ve Merve Dizdar yer alıyor.

Masumlar Apartmanı dizisine 10. bölümde giren Naci Hoca rolünü kim oynuyor ve Naci Hoca kim soruları sorulmaya başlandı. Masumlar Apartmanı 11. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz bu sorunun cevabını öğreneceğiz.

Masumlar Apartmanı 10. bölüm full hd tek parça izle

 

TRT 1 TRT 1 Canlı izle

Bu yazı 17 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.