Ramo 37. bölüm canlı izle

Show TV

Esra Bilgiç ile Murat Yıldırım'ın başrolde yer aldığı dizide, hikayenin gücü ve aksiyonun da bol olması reytinglerin iyi gelmesinde büyük etken. Tabi oyunculuklar da çok ama çok iyi. 

Yapımcılığını BKM’nin, yönetmenliğini M.Çağatay Tosun’un, senaristliğini Toprak Karaoğlu, Seda Karaoğlu ve Birol Tezcan’ın üstlendiği, Murat Yıldırım’ın ‘Ramo’ karakterine hayat verdiği Ramo’da; Esra Bilgiç, İlker Aksum, Emre Kınay, Mehmet Yılmaz Ak, Devrim Özkan, Mustafa Yıldıran, Efsane Odağ gibi obaşarılı oyuncular dizide karakterlere hayat veriyor.

Ramo 37. bölüm canlı izle sayfasında dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 26 Mart 2021 Cuma akşamı saat 20:00'de show tv'de full, kesintisiz, terk parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 37. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Ramo, kaybolan paraların peşinde hiç bilmediği bir kasabaya gelir. Kaptan, paraların bulunması için Ramo’ya 24 saat süre vermiştir. Aksi halde kasabayı yerle bir edeceğini söyler. Bir yandan masum insanları Kaptan’dan korumaya, diğer yandan kendisine kimin ihanet ettiğini araştırmaya başlamaktadır Ramo. Şerif ise Serdengeçtilerin sistemini çözüp onları yok etmeye yeminlidir.

Bu uğurda yeni bir plan yapan Şerif, amacına bir adım daha yaklaştığını düşünmektedir. Diğer yandan Sibel, başını belaya sokmasına rağmen Doğu’nun annesini aramaya devam edecek. İpuçları Sibel’i hiç beklemediği bir yere çıkaracak. Olan biteni öğrenen Ramo bile bu son durum karşısında ne yapacağını şaşırır.

Show TV Show TV Canlı izle

Bu yazı 26 MART 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.