Sen Çal Kapımı final mi yapacak? Eda ve Serkan evlenebilecek mi? Evliliklerinin önündeki engel ne?

Fox

Eda ve Serkan evlenebilecek mi? Dizi finale doğru mu gidiyor. Sen Çal Kapımı 27. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 16 Ocak 2021 Cumartesi akşamı saat 20:00'de fox tv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 27. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Eda’nın evlilik teklifi karşısında Serkan çok şaşırmıştır. Ve mutluluğunu da gizleyemez.. Teklifi kabul etse de hala yapılması gereken bir şey vardır onun için.

Eda ve Serkan’ın evlenmeye karar vermesi arkadaşları arasında coşkuyla karşılanmaktadır. Diğer taraftan Aydan ve Ayfer bu kararı şüpheyle karşılayacaklar Eda ve Serkan onları nasıl ikna edeceklerini düşünürken Melo bir öneriyle gelecek.

Eda’nın cesareti Semiha Hanım’ı bir kez daha şaşırtacak. Torununun kendisine ve tehditlerine rağmen aldığı bu karar karşısında Semiha Hanım’ın başka bir planı daha vardır elbet.

Eda ve Serkan hemen evlilik hazırlıklarına girişmişlerdir. İsteme töreni ve kına gecesi herkes için zorlayıcı bir süreç olacak. Bu birlikteliği istemeyenler için zaman daralıyor..

Fox Fox Canlı izle

Bu yazı 16 OCAK 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.