Sefirin Kızı 45. bölüm canlı izle

Star TV

Sefirin Kızı dizisinde bu hafta olay olay üstüne. Senaristler resmen şov yapıyor. Dizi son dönemde aldığı düşük reytinglerle endişe yaratmıştı. Senaristler bu durum karşısında kolları sıvadı. Birkaç haftadır dizide olmadık şeyler yaşanıyor. Heyecan dolu sahneler izleyiciyi ekrana kitliyor. Bakalım senaristlerin bu çabası işe yarayacak mı? 

Sefirin Kızı 45. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfine varın.

Diziyi 22 Mart 2021 Pzartesi akşamı saat 20:00'de star tv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 45. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Yahya’nın nikah masasını terk etmesinin ardından Halise’nin tutuklanması konakta herkesi şok etmiştir. Sancar annesinin tutuklanma nedenini anlamaya çalışırken Mavi’yi de Sedat’tan uzak tutmaya çalışmaktadır. Olanların iç yüzünü ise Yahya’dan öğrenir. İki kardeş Halise’yi çıkarmak için mücadele etseler de annelerine karşı aldıkları tavrı korumaya kararlı davranırlar.

Mavi, dışarıda kopan felaketlerden ve yaşanan tüm olumsuzluklardan Melek’i korumak için bir anda kendilerine küçük bir dünya kuracaktır. Üstelik bunu Sancar’ı çok şaşırtacak bir yerde yapar.

Dudu yaşadıklarına inanamaz ve yaşadığı acıyla konakta kriz yaratır. Yahya ise büyük bir pişmanlığın peşinde Elvan’la konuşmaya çalışmaktadır. Elvan, Bora sayesinde bambaşka bir Elvan keşfederken konağın sınırlarından girdiği anda arka arkaya öğrendikleriyle sarsılacaktır.

Sedat ise hız kesmeden saldırmayı sürdürür ve Sancar’ın kucağına başka bir bomba daha salar.. Sancar aynı yerden sınanmaya devam ederken Mavi’nin geçmişindeki başka sırlar da yavaş yavaş su yüzüne çıkmaya devam eder. Sonunda Sedat’ın kontrolden çıkan öfkesiyle herkesin hayatı bir kabusa döner.

Star TV Star TV Canlı izle

Bu yazı 22 MART 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.