Sefirin Kızı 51. bölüm canlı izle

Star TV

Ünlü gazeteci Ayşe Arman’a röportaj veren Engin Akyürek, Sefirin Kızı dizisiyle ilgili şunları söyledi;

Ünlü oyuncuya, Sefirin Kızı dizisinin daha önceki dizileri kadar parlamadığı söylendi. Engin Akyürek, bu konuda şöyle dedi;

“Ben, Sefirin Kızı’nı başarılı ve kendini gerçekleştirmiş bir iş olarak görüyorum. Bu işin başarısı sadece reyting değil. Umarım yurt dışı yolculuğu da başarılı geçer. İşler yolunda gitmediğinde, dert edip, üzülmemiz çok doğal. Ama bu işin doğasında var, zamanla öğreniyorsunuz.”

Dizinin reytingleri son dönemde ciddi bir düşüş yaşadı. Dizi finale doğru koşuyor. 

Sefirin Kızı 51. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 4 Mayıs 2021 Salı akşamı saat 20:00'de star tv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 51. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Sancar, Mavi’den ve kızından ayrı geçirdiği zamanın acısını çıkarırken bir taraftan da hem Mavi’yi hem de Melek’i korumak için kalıcı bir çözüm aramaktadır. Doğum vaktinin de kapıya dayanması bu inziva hayatını Mavi için gittikçe riskli bir hale getirir.

Sedat’ın eskisinden daha tehlikeli ve dengesiz tutumları Güven’in bile ondan kurtulmak istemesine neden oluyor. Ne var ki Sedat elindeki bilgilerle bu kez Güven’i sıkıştıracak. Mavi’ye ulaşmak için ne kadar ileri gidebileceğini kimse tahmin edemez.

Elvan, aklının ve kalbinin Yahya’ya karşı ne hissettiği konusunda aynı yerde durduğunu düşündüğü bir zamanda yeni bir Dudu sınavıyla karşılaşacak. Bu sınavdan geçip geçemeyeceklerini ise Yahya’nın atacağı adımlar belirleyecek.

Sancar ve Mavi’nin tüm işleri yoluna koyabileceklerini düşündükleri bir anda Sedat’ın beklenmedik hamlesiyle her şey tepetaklak olacak. Mavi ve Melek’in hayatı tehlikeye girerken Sancar, onları kurtarabilmek için zamana karşı girdiği bu yarışı kazanabilecek midir?

 

Star TV Star TV Canlı izle

Bu yazı 04 MAYıS 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.