Benim Adım Melek'te hiç umulmadık bir şey oluyor? Fragmanı kaçırmayın..

TRT 1

Dizi heyecanla izlenmeye devam ediyor. Dizinin izleyicileri merekla yeni bölümü bekliyor. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı ve bu bölüm de oldukça heycanlı geçecek..

Benim Adım Melek 49. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 20 Ocak 2021 Çarşamba akşamı saat 20:00'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 49. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Halil, Alpay’ın ailesiyle ilgili bir bedel ödemesini istemesi üzerine sinirlenecek. Cumali ve Seyit Ali’yi yüzüklerle gören Melek mahcup ve mutlu olacak. Ömer’in bir şeyler hatırlaması üzerine heyecanlanan Defne ona kurtardığı kişinin neden dedesini çağrıştırdığını açıklayacak. Defne’nin Ömerlerle olduğunu öğrenen Zümrüt duruma el atmaya çalışacak, Ömer için farklı bir gelecek hayali olan Zümrüt başarılı olabilecek mi?

Kadriye dükkan hazırlıklarına başlar ancak Mahmut bu durumdan memnun olmaz. Ömer hiçbir şey hatırlamasa da, Defne’ye karşı bir şeyler hisseder. Ömer ve Gülşad bir plan yapacaklar. Ancak Zümrüt’ün elinin değmesiyle işler karışacak. 

Defne, Gülşad’a neden ve nasıl bir tepki verecekt? Kadriye dükkan hazırlıklarını bitirmişken, açılışa ne engel olacak? Nakilden sonra her şey yoluna girer diye düşünülürken, hiç umulmadık bir sorun Melek’i bekliyor..

TRT 1 TRT 1 Canlı izle

Bu yazı 20 OCAK 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.