Uyanış Büyük Selçuklu bu akşam yok mu?

TRT 1

Pazartesi akşamlarının sevilen dizilerinden Uyanış Büyük Selçuklu, muhteşem bir performans sergileyerek bu sezonun en başarılı yapımlarından birisi olarak kayda geçti.

Dizinin reytingleri çok iyi. Ancak birçok sette olduğu gibi Uyanış Büyük Selçuklu setinde de koronavirüs vakaları görülmeye başladı. Bu nedenle de çekimlere bir süreliğine ara verildiği açıklandı. Dizinin 22 Mart pazartesi akşamı yeni bölümü yayında olmayacak.

Dizi setinde kaç kişinin virüse yakalandığı net olarak ifade edilmedi, ancak yapılan açıklamada vakalar tespit edildiği belirtilerek, bazı kişilerin etkilendiği açıklandı.

TRT1’den gelen açıklama şu şekilde;

“Dizi setlerimizde yapılan rutin taramalar sonucunda Uyanış: Büyük Selçuklu dizimizin setinde Kovid-19 vakaları tespit edilmiştir. Karantinaya alınan set çalışanlarımızın sağlık durumları iyidir ve yakından takip edilmektedir.

Yaşanan süreç dizi oyuncularımız ve tüm set çalışanlarımız ile paylaşılarak dizimizin çekimlerine 5 gün süreyle ara verilmesi kararlaştırılmıştır. Bu zorunlu ara nedeniyle 22 Mart 2021 Pazartesi günü Uyanış: Büyük Selçuklu’nun yeni bölümü yayınlanamayacaktır. Aynı gün ve saatte “Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu” filmi (TV’de ilk kez) TRT1 ekranında olacaktır.

İzleyicilerimizin anlayış ve desteği için şimdiden teşekkür ederiz. Kamuoyuna saygılarımızla duyurulur.”

 

TRT 1 TRT 1 Canlı izle

Bu yazı 22 MART 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.