Zümrüdüanka 17. bölüm canlı izle

Fox

Fox TV'de Cumartesi akşamları ekrana gelen Zümrüdüanka dizisinin fragmanı büyük merak uyandırdı. Dizi bu akşam 17. bölümü ile ekrana geliyor. Diziyi sitemizden canlı olarak izleyebilirsiniz.

Dizide bu akşam neler olacak?

Abbas, Serhat’ın gazabına uğrayacağını anlayınca, çareyi kaçmakta bulacaktır. Abbas, kendini korumaya aldığını düşünürken, en büyük müttefiki olan Azimet’i kaybetmek üzere olduğundan haberi yoktur.

Serhat ve Deniz, boşanır. Zümrüt, Serhat’ın aşkına daha fazla kayıtsız kalamayacaktır. Serhat ve Zümrüt, yaşadıkları tüm acılardan sonra, mutlu olmak için her şeye karşı durmaya karar veririler. Ancak Abbas uzakta olsa dahi, onları temelli ayırmak için, çok tehlikeli bir planın tohumlarını ekmeye yeminlidir.

Suhandan’ın inadı, onu Hamit’le olan ilişkisini bitirme noktasına getirecektir. Ancak Deniz’in vereceği akıl, Suhandan’ın ilişkisine başka bir gözle bakmasını sağlayacak ve ona, yepyeni bir kapı açacak.

Zümrüt, tüm yaşananlardan sonra bir karar alacaktır. Zümrüt’ün aldığı kararla, sadece Serhat’ın değil, tüm konağın kaderi değişecek.

Abbas, kaçabilecek mi? Zümrüt’ün aldığı karar ne? Konak'ta neler olacak? Hepsi ve fazlası için Zümrüdüanka dizisini sitemizden canlı izleyebilirsiniz.

Zümrüdüanka 17. bölüm fragmanı

 

Fox Fox Canlı izle

Bu yazı 31 EKIM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.