Zümrüdüanka 25. bölüm canlı izle

Fox

Zümrüdüanka dizisinin final yapacağı açıklandı. Birsen Altuntaş'ın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşıma göre, Zümrüdüanka dizisi ekranlara veda edecek. Sevilen dizi, 26. bölümde ekranlara veda edecek. Yeni yılda final yapacak olan dizide yönetmen değişikliğine gidildiği yönünde desöylentiler var.. Zümrüdüanka 25. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 30 Aralık 2020 Çarşamba akşamı saat 20:00'de Fox tv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 25. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Azimet’in akıl almaz planı işe yarayacak ve Deniz, Zümrüt’ün isteğiyle tekrar konağa dönecektir. Serhat başta buna bir anlam veremese de nedenini öğrendiğinde, büyük tepki verecek. Ancak Zümrüt kararını değiştirmez.

Suhandan, babasının ihanetiyle bir kere daha sarsılır; kimsenin beklemediği bir adım atarak başta Abbas olmak üzere herkesi şok edecektir. Ama asıl şoku kendi yaşar. Bildiği tek şey ise aslında hiçbir şey bilmediği olacaktır. Aynı bilgiye ulaşan Behram’ın ise hissettiği tek şey hayal kırıklığı ve öfke olacaktır.

Zümrüt’ün teklifini düşünmek isteyen Deniz, Azimet’in kendisini de kandırdığını öğrenecektir. Evden ayrılmak isteyecek. Üstüne oynanan oyundan şans eseri haberdar olan Zümrüt ise çok öfkelenir. Konağa geldiğinde, üç kadın arasında büyük bir hesaplaşma yaşanacaktır.

Fox Fox Canlı izle

Bu yazı 30 ARALıK 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.