Müge Anlı cinayeti çözdü! 17 gündür aranan çift ölü bulundu!

17 gündür kayıp çift ölü bulundu! Canlı yayında ortaya çıkan cinayetin dayı Bünyamin tarafından işlendiği ortaya çıktı.

Afyonkarahisar'ın Dinar ilçesindeki 2 metrelik kuyuda 1'i kadın 2 kişinin cesedi ekipler tarafından bulundu. Cenazelerin 17 gündür kayıp olarak aranan Cevdet Uysal (66) ve Zeliha Uysal (64) çiftine ait olduğu ortaya çıktı. Çiftin katil zanlısının Müge Anlı'nın programına çıkıp kendisi hakkındaki iddiaları yalanlayan Zeliha Uysal'ın kardeşi Dayı Bünyamin'in olduğu ortaya çıktı.
Ayfonkarahisar’da 26 Ekim günü esrarengiz bir şekilde kaybolan 64 yaşındaki Zeliha Uysal ve 66 yaşındaki Cevdet Uysal, her yerde aranmaktaydı. Çocukları, gazeteci Müge Anlı’nın programına çıkarak bilgi ve görgü şahidi aramışlardı. Çiftin kızı H. K., “Dayım B., mal kavgası yüzünden annemle babamı tehdit ediyor. Ondan şüphe ediyorum” ifadesinde bulunmuştu. Bunun üzerine Zeliha Uysal’ın ağabeyi B. A., canlı yayına gelerek “Bana iftira atıyorlar. Ben de ablamı arıyorum” ifadesinde bulunmuştu.

Dünkü yayınında izleyicilerine seslenen ve bölgedeki kuyulara dikkat çeken Müge Anlı, şüpheli bir şey görenlerin ihbarda bulunmasını istemişti. Bu çağrının hemen ardından gelen bir ihbarla Uysal çifti, evlerine 1,5 kilometre uzaklıktaki kullanılmayan bir su kuyusunda öldürülmüş olarak kuyuda blunduğu haberi geldi.

Cesetlerin bulunmasının hemen ardından Dinar İlçe Jandarma Komutanlığı’na götürülen B.A.’nın JASAT ekiplerine ifade veren eşi N. A., “Ablasını ve eniştesini, mal davası yüzünden kocam öldürdü. Diğer kardeşi Kadir ile birlikte cesetleri taşıdılar” itirafında bulundu.

Bu yazı 11 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.