Akrep 18. bölüm canlı izle

Star TV

Demat Akbağ ile Evrim Alasya ikilisinin başrolünde yer aldığı Akrep dizisinin yeni bölümü bu akşam ekranda. Reytinglerde büyük sıkıntısı bulunan ve kitlesinin büyük bir bölümünü kaybeden dizinin 26 bölüm garantisi ile yayın hayatına başladığı açıklanmıştı. 

Akrep 18. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 15 Nisan 2021 Perşembe akşamı saat 20:00'de star tv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 18. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Perihan, Hakan’ın cesedinin yanında küpesinin bulunması sonrasında gözaltına alınacak. Şahin’in kullandığı araçta da Hakan’a ait kan lekeleri bulununca Perihan için durum içinden çıkılmaz bir hal alacak. Ferda, Merve’yi yanına alabilmek için Ahmet’in Gevher İlaç’taki hisselerinden feragat etmesini beklerken; Ahmet, daha da ileri gidip Perihan’ın şirketteki konumunu tehlikeye sokacak bir girişimde bulunacaktır.

Ferda, Fikret Gürsoy cinayetinde şüpheli olarak gözaltına alınacak. Perihan ve Ferda karşılıklı hücrelerde gözaltında tutulurken Ayşem ikiliyi Ahmet konusunda uyarır ve birlikte hareket etmezlerse ondan kurtulamayacaklarını söylemektedir. Perihan işbirliği için Ferda’ya, hem Merve’nin kaçırılması, hem de Fikret’in öldürülmesi hususunda bildiği her şeyi polise anlatması şartını koşacak. Ferda’nın yanı sıra Aras’tan da Ahmet’ten şikayetçi olmasını isteyecek

Ayşem, kendisini korumaya çalışırken yaralanan Efe’yi evine götürecek ve Merve’ye haber verecek. 

Star TV Star TV Canlı izle

Bu yazı 15 NISAN 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.