Benim Adım Melek 42. bölüm canlı izle

TRT 1

Dizide bir annenin çocukları için hayata tutunma mücadelesi anlatıyor. Melek kimi zaman çevresinden kimi zaman ailesinden destek görmeyi çok istedi. Ama yanında ona destek olan insanlar her zaman yoktu. Hayat zor ve çocuklarla daha da zor bir hal alıyordu. Melek her şeye rağmen hep ayakta kalmayı başardı. Benim Adım Melek 42. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın. 

Diziyi 2 Aralık 2020 Çarşamba akşamı saat 20:00'de TRT 1'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 42. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Loca için tarihi eser ihbarında bulunulduğunu öğrenen Halil ve Mirza polislere açıklamaya yapmaya çalışsa da polisler arama yapar. Kenan ise adamlarından tarihi eserleri locadan çıkarıp çıkarmadığına dair haber bekliyordur.

Defne, Melek ve Halil’in geçmişine dair öğrendikleri üzerine Halil ve Melek’in aşkının neresinde duracak? Kadriye, Defne’nin mutfağa olan yeteneği üzerine hayaller kuracak. Melek, Halil, Mirza ve Vildan kendilerini karakolda bulur. Kerem Aslı için kabul ettiği bahis maçlarıyla kulüp antrenmanları arasında koşturmaktayken Aslı para biriktirir.

Alpay Halilleri alt ettiğini düşünürken Aslı mevzusunu da çözmek üzere kolları sıvayacak. Kenan ise Alpay’ın sürekli ayağına dolanmasından sıkılır. Melek sağlık durumu sayesinde eve dönebilecekken bunu yapmayınca Halil ve Mirza olaya el atar. Herkes onlar için uğraşırken iki dost nasıl bir fedakarlık yapacak? 

TRT 1 TRT 1 Canlı izle

Bu yazı 02 ARALıK 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.