Bozkır Arslanı Celaleddin 1. bölüm canlı izle

ATV

'Diriliş Ertuğrul’ ve ‘Kuruluş Osman’ dizilerinin yapımcısı Mehmet Bozdağ’ın muhteşem prodüksiyonu ve heyecan yüklü öyküsü ile çok konuşulacak yeni tarihi dizisi ‘Bozkır Arslanı Celaleddin’, bu akşam 20.00’de ilk bölümüyle atv'de. ‘Bozkır Arslanı Celaleddin’in ilk bölümünde, Cengiz Han’ın karargahına giden Şehzade Celaleddin'in, sürpriz hamlesi ile dengeleri değiştirmesine şahitlik edeceğiz.

Bozkır Arslanı Celaleddin 1. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 21 Mayıs 2021 Cuma akşamı saat 20:00'de atv'de  full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 1. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Bozkır Arslanı Celaleddin'in ilk bölümünde, Cengiz Han'ın karargahına giden Şehzade Celaleddin, sürpriz hamlesi ile dengeleri değiştirecektir. Harzemşah ülkesinin kudretli başkenti Gürgenç, siyasi çekişmelerin pençesine düşmüştür.

Sultan Alaeddin, Kıpçak boyu mensuplarına tanınan imtiyazdan rahatsızlık duyar ve bu durum başkentte huzursuzluğa sebep olur. Öte yandan aslan avcısı namıyla bilinen şehzade Celaleddin için evlilik vakti gelir. Düğün hazırlıkları devam ederken ülkenin kaderini yakından ilgilendiren bir düşman ortaya çıkacaktır. Harzemşah Devleti'ni tehdit edebilecek bu düşman, Moğol devletinin kurucusu Cengiz Han'dan başkası değildir elbette.

Sultan Alaeddin, Cengiz Han'a bir elçi heyeti göndererek onunla düşmanlık gütmediğini göstermeyi planlar ve bu görev Timur Melik'e verilecektir. Babasından gizli kafileye katılan Celaleddin'in Cengiz Han'ın karargahında yaptığı beklenmedik hamle, Sultan Alaeddin'in tüm planlarını alt üst edecektir. Cengiz Han'ın bey babasını katledip esir ettiği güzeller güzeli Kutlu Bike'yi infaz etmesine engel olan Celaleddin, Cengiz Han tarafından ölümcül bir sınava tabi tutulacaktır.

ATV ATV Canlı izle

Bu yazı 21 MAYıS 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.