Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 190. bölüm canlı izle

Kanalın 7. sezonu da garantileyen dizisi izleyici tarafından ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Oktay Kaynarca, Yunus Emre Yıldırımer ve Ozan Akbaba gibi isimlerin başrolünde yer aldığı dizide geçen hafta korona paniği yaşandı.

Yurt dışından getirilen özel bir cihaz ile yapılan ölçümler sonrasında set ekibinin bir bölümünde virüs olduğu ortaya çıktı. Bunun üzerine oyuncu ekibi hastanelere giderek test yaptırdılar.

Ancak oyuncuların testlerinin negatif çıktığı açıklandı. Yaşanan bu korana paniği üzerine yapım ekibi tarafından bir dizi önlemler alınmaya başlandı.

Hatta bu önlemler nedeniyle senaryoda bile değişiklikler yapıldığı söylentiler arasında. Bu sezon başında beyin kanaması geçiren ve bir süre setlerden uzakta kalan Ali Sürmeli gibi bazı isimler dinlendirilmeye alındı.

1 hafta kadar bazı oyuncuların dinlendirildiği bu yüzden de senaryoda önemli değişiklikler yapılarak yeni bölümün hazırlandığı konuşuluyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 190. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 13 Nisan 2021 Salı akşamı saat 20:00'de atv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 190. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Hızır Çakırbeyli ve İlyas Çakırbeyli, mezbahadan kendilerini kurtaran keskin nişancının peşine düşer. Herkes Kimsesiz Doğan'ın bu işi organize ettiğini düşünürken Hızır Çakırbeyli yeğeni Alpaslan'dan şüphelenir. Gerçeklerin peşine düşen Hızır Çakırbeyli, işin aslını öğrenmek için Emin ve Pınar'ı sıkıştırmaya başlar.

İlhan ve Ercan, Hızır Çakırbeyli'ye Yavuz ve Bahar üzerinden tuzak kurar. Yaklaşmakta olduğu tuzağı Bahar'ın verdiği ipucu ile anlayan Hızır Çakırbeyli, ekibiyle birlikte ava gideni avlamak için harekete geçer. Kurulan tuzakta namlu ucunda kalan Hızır Çakırbeyli'yi kurtaran ise Bahar'ın cesareti olur.

İlyas'ı ciddiye almayan Ercan ise kendi kazdığı kuyuya düşer. Fidanlıkta toplanan İlyas Çakırbeyli ve dostlarına operasyon düzenleyen Ercan, sonunda İlyas Çakırbeyli'nin karşısında diz çökmek zorunda kalır.

Bu yazı 13 NISAN 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.