Bir Zamanlar Çukurova 79. bölüm canlı izle

Dizi sona doğru mu geliyor? Yoksa bambaşka bir hal mı alacak? Diziye yeni katılan isim kim? Tüm bu sorular merak konusu. Hünkar Yaman ve Yılmaz'ın ölümü sonrası izleyici senaryonun nasıl ilerleyeceğini merak ediyor. Acaba bitiecek ve final mi yapacak derken diziye dahil olan yeni bir isim kafaları karıştırdı. Hande Soral.. Hande Soral'ın diziye dahil olmasıyla final söylentileri azalmaya başladı. Bakalım dizide önümüzdeki bölümlerde neler olacak? Bir Zamanlar Çukurova 79. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın. 

Diziyi 7 Ocak 2021 Perşembe akşamı saat 20:00'de atv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 79. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Aşkın sınırsız, kavganın ölümüne, umudun inadına yaşandığı Çukurova'da tüm engellere rağmen bitmeyen Züleyha ve Yılmaz aşkı, bir trafik kazası ile hüzünlü bir ayrılığa sahne olmuştur! Tam da Çukurova'ya barış gelmişken, sevenler sevdiklerine kavuşmuş, kaderin oyunu ile bu hikayeye dahil olanlar, saygıyla kendi kaderlerine dönmüşken, evladının hastaneye götürüldüğünü duyan Yılmaz, oraya yetişmeye çalışırken uçurumdan yuvarlanırı! Can düşmanı Demir, hayatını tehlikeye atarak Yılmaz'ı kurtarır, hastaneye de yetiştirir. Tüm Çukurova iyileşmesi için dualar eder, Yılmaz tüm sevdikleri ile de tüm düşmanları ile de helalleşmiştir. Adeta Çukurova'da Yılmaz ve Züleyha aşkı ile yaşananların ardından bembeyaz bir sayfa açılmıştır! Ama kader, bir kez daha ayrılık getirmiştir.

Yılmaz, son nefesini sevdiği kadınla, ömrünü adadığı aşkla verir! Züleyha tam da kavuştuk derken Yılmaz'ı kaybetmenin acısını yaşar! Kimsenin birbirini teselli edecek sözü kalmaz! Demir, Züleyha'yı ayakta tutmaya çalışır, Çocukları için güçlü olmasını sağlamak için çabalar. Demir de acılıdır. Ama neyse ki ölmeden önce Yılmaz'la helalleşerek vicdanını rahatlatmıştır.

Yıllar önce hem eşini hem evlatlarını kaybeden Fekeli, kısa süre içinde yeniden aynı acılarla sınanır. Kimsenin onu teselli etmeye gücü yetmeyecektir. Yılmaz'ın cenazesini Fikret üstlenir, her şeye o sahip çıkmıştır! Züleyha da, Müjgan da evlatlarıyla cenazenin başında yer alırlar. Tüm olan bitene Behice bile üzülmüş gibi yapar ama ona pek inanan da olmaz. Cenaze namazında gözyaşları sel olup akarken, özellikle Züleyha ve Fekeli, kalplerinin bir parçasını da o mezara gömeceklerdir. Yılmaz'ın cenazesi, duası, mevlidi ile Fekeli adına Fikret uğraşırken, Adana'da bambaşka şeyler de olmaktadır. Gaffur, artık Almanya işinin sonuna gelir. Gitmek için her şeyi hazırlar, hatta Demir ile bile işleri yoluna koyacaktır. Bu arada, Adana'ya gelen Ümit, otomobili arızalanınca Demir ile tanışır.

Bu yazı 07 OCAK 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.