Netflix Yerli Filmi 9 Kere Leyla Fragmanı Yayınlandı mı?

Yönetmen Ezel Akay'ın geçtiğimiz yıl çektiği sinema filmi 9 Kere Leyla, başrollerinde Haluk Bilginer ve Demet Akbağ gibi efsane isimler yer almaktadır. Filmin fragmanını sitemizden reklamsız ve kesintisiz izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Netflix'te izleyicilere sunulacak filmin ilk fragmanı yayınlandı. Salgın nedeniyle kapanan ve daha sonra açılsa da eski günlerine dönemeyen sinema salonları için pek çok filmin vizyon tarihi erteleniyor ki bunlardan biri de 9 Kere Leyla filmiydi.

Bazı filmler ise dijital platformlar ile anlaşılarak izleyici ile buluşacağı günü bekliyor. Şahane kadrosu ile dikkat çeken 9 Kere Leyla filmi de bunlardan birisi..Fantastik komedi türündeki film, Demet Akbağ'ın canlandırdığı Leyla ile Haluk Bilginer'in hayat verdiği Adem karakteri arasındaki tükenen bir evliliği ekrana taşıyacak. Bu evlilikle ortalığı karıştıran karakter ise Elçin Sangu'nun Nergis karakteri olacak.

Bol kahkahalı, komediye doyacağınız bir film. 4 Aralık 2020'de Netflix izleyicilerine sunulacak filmin yönetmeni ise Ezel Akay.

Neredesin Firuze?, Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü gibi kültleşmiş filmlerin de yönetmeni olan Akay, 9 Kere Leyla ile ilk büyük çaplı dijital projesini yönetmişti. Fragmanı sitemizden kesintisiz, full, reklamsız ve tek parça izleyin

Bu yazı 19 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.